Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

vucinic

SportMediaset: “Interi heq dore nga Vucinic. Stop cdo tratative me Juventusin. Thohir…”

27/01/2014, 23:58 |

“Interi mesa duket nuk deshiron te vazhdoje tentativen per te sjelle Mirko Vucinic ne Milano. Stop cdo tratative te ardheshme me Juventusin.”

Kete gje e thote redaksia e SportMediaset, e cila ka folur keshtu per mundesine … Read More

Fassone: “Vucinic? Po kujdeset presidenti. Kontestimi i tifozerise…

27/01/2014, 12:28 |

Ne takimin me drejtuesit dhe arbitrat te organizuar nga Federata per Serine A ka marre edhe Marco Fassone, i cili ka komentuar keshtu kontestimin e djeshem te tifozerise: “Na vjen keq, na vjen shume keq, por kush eshte … Read More

Merkato -4. Inter, tani ose kurre më. Vucinic…

27/01/2014, 12:07 |

Mungojne 4 dite deri ne fund te merkatos. Te premte ne oren 23 do te mbyllet sesioni dimeror ose sic quhet, merkatoja e riparimit.

Inter eshte ne nje situate shume delikate, arsye per te cilen, nese … Read More

Gazzetta – Borussia vjen ne Itali per Ranocchian. Ndersa Vucinic…

24/01/2014, 10:30 |

-7. Ka akoma shume dite deri ne fund te merkatos te janarit, dhe merkatoja e Interit, sipas Gazzetta dello Sport, mund te pesoje nje shtyse, si ne hyrje, ashtu edhe ne dalje.

Keshtu qe, keto dite … Read More

SKY – Inter-Juve, prova pajtimi. Vucinic akoma nje objektiv, kurse Hernanes…

23/01/2014, 13:29 |

Qellimi eshte  te normalizohen raportet me Juventusin. Interi ka akoma si synim Mirko Vucinic dhe vazhdojne kontaktet mes presidenteve te dy shoqerive. Malazezi nuk eshte stervitur as sot me shoket e skuadres, ndryshe nga Fredy Guarin, i cili … Read More

SKY – Kontakt Agnelli-Thohir. Juventus percakton kushtet per Vucinic. Kurse Guarin…

22/01/2014, 22:31 |

Sot pasdite ka patur kontakte mes Erick Thohir dhe Andrea Agnellit per te sjelle Vucinic tek Inter ne nje operacion qe nuk do te perfshinte Guarin. Juventus ka percaktuar kushtet e saj: huazim te paguar me detyrim blerjeje. … Read More

Fassone: “Nuk jap doreheqjen. Dua te ndihmoj Interin. Ja strategjia. Dhe me Juven…”

21/01/2014, 21:31 |

Jashte zyrave te Interit ka folur drejtori i pergjithshem Marco Fassone: “Nga ana e shoqerise, mendoj se komunikata zyrtare paraqet ate vendim qe kemi marre diten e sotme. Persa i perket kontestimit, duhen degjuar tifozet, kemi takuar disa … Read More

Inter, Vucinic-Guarin: Curva Nord e gatshme per nje proteste te pa precedente.

21/01/2014, 12:48 |

Ultrasit zikalter presin zyrtarizimin e tratativave per te shperthyer ne zemerim.

Komunikata e shfaqur dje ne faqen curvanordmilano.net nuk perjashton asnje: Thohir, Branca, Ausilio, Fassone, Ricci, Moratti, te gjithe ne nje “thes”. I vetmi qe nuk perfshihet … Read More

Tratativa Vucinic-Guarin, te rejat me te fundit

21/01/2014, 11:50 |

Prej heret ne mengjes, ka filluar perseri tratativa per shkembimin Vucinic-Guarin.

  • Drejtuesit e Juventusit kane qene ne nje takim me agjentet e dy lojtareve ne nje hotel ne Milano rreth ores 10.30.
  • Rreth ores 11.00, … Read More

SKY – Vucinic – Guarin, gjithcka gati. Malazezi ka pershendetur “ish-shoket” e skuadres

20/01/2014, 13:54 |

Interi po merr Mirko Vucinic nga Juventus. Jemi pothuajse ne detajet e fundit, dhe Vucinic eshte shume prane. Edhe Guarin futet ne operacion, dhe po mendohet per shkembimin se bashku me nje shume parash qe do te derdhet … Read More