Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

About Adonis Rexha

Adonis Rexha

Adonis Rexha

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Adonis Rexha

ZYRTARE: Taider plotesisht i Interit. Ndersa Paramatti ne Bologna

02/07/2014, 10:48 |

Bologna ka raportuar ne websitin e tyre zyrtar se ka perfunduar me sukses marreveshja me Interin. Zikaltrit kane marre gjysmen tjeter te kartonit te Saphir Taider. Mesfushori tani eshte plotesisht i Interit qe ishte ne plan per t’u … Read More

Gazetat Angleze: Inter ka kerkuar Zouma si huazim?

02/07/2014, 10:43 |

Gazetat Angleze vazhdojne te flasin per transferimet qe mund t’i beje Interi gjate kesaj merkatoje. Duke u bazuar ne shkrimin e The London Evening Standard, Interi mund te kete shtuar ne listen e deshirave te saj Kurt Zouma. … Read More

Ranocchia: “Natyrisht qe jam i deshperuar, por…”

14/06/2014, 13:57 |

I intervistuar nga gazetari Matteo Barzaghi per Sky Sport, mbrojtesi i Interit Andrea Ranocchia foli per lamtumiren e tij ne endrren e te qenit pjese e Kupes se Botes, pasi ishte pershire ne mesin e 24 lojtareve ne … Read More

Nilton: Inter dhe Cruzeiro nuk gjeten marreveshjen. Po kthehem ne Brazil.

25/05/2014, 21:18 |

Dje ishte anuluar marreveshja ne mes Inter dhe Cruzeiro per Nilton. Mesfushori i cili dje ishte ne Milano eshte rruges duke u kthyer per ne Brazil.

“Jam ketu per te ju thene qe aventura ime me Cruzeiro do … Read More

22 lojtaret qe jane mbledhur nga Mazzarri per sfiden kunder Lazios. Mungon…

09/05/2014, 21:03 |

Walter Mazzarri ka mbledhur 22 lojtare per ndeshjen kunder Lazios neser ne mbremje. Cambiasso mungon per shkak suspendimi kartonash. Ekipi eshte keshtu:

Portjeret: 1 Samir Handanovic, 30 Juan Pablo Carrizo, 12 Luca Castellazzi;

Mbrojtesit: … Read More

Show i madh te Shtunen mbrema ne Meazza per ndeshjen Inter-Lazio

09/05/2014, 10:15 |

Te shtunen ne mbremje do kete nje show te vertete per fansat e Interit qe do jene te pranishem ne ndeshjen e javes se 37-te kunder Lazios ne Stadiumin Meazza. Kjo kohe e ndeshjes do te jete shume … Read More

Palacio: “Goli im më i bukur? Ai i derbit këtë vit, me thembër”

24/04/2014, 20:27 |

“Nuk jam i marrshem, thjeshte nuk me pelqejne intervistat”, megjithate kjo fjali u shoqerua me nje buzeqeshje. Ka pasur shume, shume mesazhe nga fansat zikalter per nje nga idhujt e tyre, i cili thote se ai eshte i … Read More

GDS: Hamsik ne rruge larg Napolit

15/04/2014, 15:37 |

Gazzetta dello Sport raporton se Marek Hamsik mund te largohet nga Napoli. Gazeta shkruan:

“Pas performancave te dobeta kete sezon, nuk perjashtohet mundesia qe ai te shitet pas plote shtate viteve tek Napoli. Nese ai largohet, ai do … Read More

Daily Express: Inter preferon Jackson Martinez në vend të Torres & Dzeko.

07/04/2014, 19:51 |

Torres nuk eshte me favoriti per sulmin e Interit, Jackson Martinez ka zene vendin e pare te preferuarit. Kjo eshte konfirmuar nga Daily Express e cila raporton se Inter mund te siguroje ate shume te parave nese shesin … Read More

CdS: Fernando është ëndrra, ndërsa ka alternativa tjera.

07/04/2014, 19:25 |

Endrra e Interit per mesfushe vazhdon te jete Fernando nga Porto. Kjo eshte zbuluar ne edicionin e lajmeve te mengjesit nga Corriere dello Sport. Edhe pse ky transferim duket i pamundur duke marre parasysh interesimin e disa klubeve … Read More

Hernanes: Penalltia? “Mund ta godisja une.. Kovacic..”

06/04/2014, 11:29 |

Pas ndeshjes Hernanes foli para gazetareve dhe FcInterNews.it. Ai u pergjigj keshtu:

Çfare po mendonit pasi qe u akordua penallti?

“Mendova qe ta marr topin sepse une jam mesuar qe t’i marre penalltite, por Milito eshte nje ekspert … Read More

Eto’o: “Ajo qe ndodhi tek Inter eshte histori”

04/02/2014, 0:50 |

Ish lojtari i Interit Samuel Eto’o, tani tek Chelsea, eshte intervistuar nga Le Monde: “Une jam Samuel Eto’o, nuk kam me asgje per te vertetuar. Perkundrazi, vetem dua te kenaqem. Keta qe e analizojne futbollin e dine qe … Read More

SKY: Per Hernanes, pritet vetem ‘PO’ e Lotitos

28/01/2014, 18:28 |

Sipas Sky, Inter eshte i gatshem t’i jap Lazios nje oferte prej 11 deri 12 Milionë Euro, plus Ibrahima Mbaye ne menyre qe t’i siguroje sherbimet e mesfushorit Brazilian, Hernanes. Marco Giunta raporton per Sky Studio qe po … Read More

Marotta: “Eshte e pamundur qe te nenshkruajme me Alvaro Moratan.” Ka mbetur vetem Interi?

16/01/2014, 23:12 |

Gjate dites mediat Italiane kane deklaruar se Inter dhe Juventus jane te interesuara per lojtarin e Real Madrid, Morata. Ai supozohet te kushtoje diku rreth 13 Milione euro dhe para pak minutash drejtori sportiv i Juventus, Beppe MarottaRead More