Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

Ne plan te pare

Thohir: “Duhet te filloj te mesoj Italisht”

02/06/2013, 14:18 |

Vazhdojne ende mesazhet e qarta nga ana e Erick Thohir. Manjati Indonezian eshte mbushur me mesazhe ne Twitter nga ana e tifozeve te Interit qe i kerkojne lajme te reja ne lidhje me tratativat me Morattin dhe i … Read More

Julio Cesar: “E ardhmja? Ja ku dua te luaj”

02/06/2013, 11:36 |

Eshte folur per nje kthim te mundshem ne Serine A, ne fillim tek Milan, tani e ardhmja e tij po lidhet me Romen. Por Julio Cesar ka plane te tjere: “Ka disa interesime nga klube te tjera por … Read More

Keshtu Thohir do nje Inter te madh…Do te mbyllet marreveshja?

02/06/2013, 11:14 |

Tratativa vazhdon, palet po flasin, marreveshja ngelet per tu gjetur. Ndjenja eshte qe eshte arritur ne nje pike qe nuk mund te kthehesh mbrapa: sido qe te shkoje, eshte kuptuar qe Moratti nuk ka me ndermend te vuaje … Read More

Lista e Bergomit: “Ja çfare do te duhet ne merkato”

02/06/2013, 10:42 |

Beppe Bergomi ka folur per mikrofonat e Sky pas finales se Berretti ndaj Atalantas, pikerisht kunder Interit: “Ne Inter duhet nje mbrojtes, nje mesfushor i djathte, dhe nje mesfushor qendror   per te liruar Kovacic nga detyrat mbrojtese. … Read More

Ranocchia: “Interesimi i Juves, vleresim per mua. Jane kampionet.”

02/06/2013, 1:39 |

Andrea Ranocchia ka folur ne Gazeten Tuttosport: “Interesimi i Juventus per mua eshte nje vleresim per mua: po flasim per kampionet e Italise. Me ne fund kam fituar? Mbi te gjitha nuk kam pesuar gol.” ka thene mbrojtesi … Read More

Kovacic: Feja, Interi dhe kemba e thyer. Tregoj gjithcka…

02/06/2013, 1:23 |

Matteo Kovacic tregon. Mesfushori i ri kroat, baze e projektit zikalter te te ardhmes (qofte Moratti apo Thohir ne timon, pak rendesi ka), ka folur per gjithcka, qe nga feja e tij deri ne ardhja ne Milano. Ja … Read More

Beccalossi: “Moratti nuk duhet t’ia shese te gjithe Interin Thohirit”

02/06/2013, 0:11 |

Nga La Gazzeta dello Sport, flet legjenda e Interit Evaristo Beccalossi dhe del kunder nje shitje te Interit komplet tek Erick Thohir dhe i shpjegon motivet e tij: “Shpresoj qe presidenti i Interit Massimo Moratti mos te shese … Read More

Agjenti Bonaventures: “Per Atalanten nuk eshte ne merkato”

01/06/2013, 23:32 |

Pas debutimit te tij me kombetaren flet agjenti i Giacomo Bonaventures. Giocondo Martorelli flet per te ardhmen e te riut te Atalantes: “Rikujtojme se klubi i Atalantes nuk ka vendosur per ta vene ne merkato, dhe mund te … Read More

Schelotto: Te largohem? Jo, kam nje kontrate. Per mua Interi eshte…

01/06/2013, 23:25 |

Ngelet ne dyshim e ardhmja e tij tek Inter, por ai nuk do qe te degjoje te flitet per shitje. Ezequiel Schelotto largon zerat qe e duan me nje kembe jashte Interit dhe mendon per permiresimin sezonin tjeter, … Read More

Sky – Moratti ne Londer, ja pse. Thohir…

01/06/2013, 21:23 |

Zyrtarisht Massimo Moratti ka udhetuar per ne Londer per arsye familjare. Por ai eshte ne Londer edhe per tu konsultuar me familjen e tij sipas Sky. Ne fakt kemi edhe nje oferte te Erick Thohir, po mbetet te … Read More

Crespo: Strama nuk mund ti zgjidhte problemet. Icardi? Mendoj qe…

01/06/2013, 20:58 |

I paharruari bomber zikalter Hernan Crespo ne mikrofonat e Gazzetta TV ka komentuar sezonin e tmerrshem te Interit dhe aventuren e re te Mauro Icardit. “Inter sezon te deshtuar? Eshte normale. Veshtiresite mund te qendrojne gjithmone sidomos nga … Read More

Pa koment Thohir: “Interi? Nuk mund te flas”

01/06/2013, 16:00 |

Erick Thohir vazhdon te gjendet ne Milano. Kjo eshte ajo per te cilen flasin mediat indoneziane, qe dje kane kontaktuar manjatin per te marre informacione mbi tratativat me Massimo Morattin. Thohir nuk ka folur shume kur eshte pyetur … Read More

Adonis prove

01/06/2013, 14:00 |

Qe sot do te shpallim Inter Topin e Arte.

Read More

Thohir-Moratti, marreveshje? 30-40% dhe njerez ne administrate, me vone…

01/06/2013, 10:55 |

Massimo Moratti po luhatet. Oferta e Erick Thohir eshte e rendesishme, shume e rendesishme, dhe presidenti po e merr ne konsiderate “qetesisht, por seriozisht”. Tani ne koken e Morattit eshte mbi te gjitha nje opsion, sic raportohet deri … Read More