Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

handanovic

Moratti Barcelones: “Handa? 30 milion ose nuk behet” Nese largohet…

13/06/2013, 9:19 |

23 nuk mjaftojne. Kjo ka qene pak a shume pergjigjia e Massimo Morattit kunder sulmit te Barcelones per te marre Samir Handanovic. Per kete flet sot Gazzetta dello Sport, sipas te ciles, Barca ka ofruar plot 23 milion … Read More

Marchetti (Sky): Interi do te gjykoje cdo oferte per Guarin dhe Handanovic

03/06/2013, 20:11 |

Ne menyre qe te kete mundesi te beje blerje, Interi duhet te mendoje me pare per te shitur. Natyrisht duke pritur lajme nga tratativa Thohir, e cila mund ti ndryshoje gjerat. Kete e shpjegon eksperti i merkatos te … Read More

MD: Nga Handanovic tek Valdes, ja te rejat

03/06/2013, 18:56 |

Kryqezime merkatosh mes Barcelones dhe Milanos. Sic lexohet ne gazeten kryesore katalanase Mundo Deportivo, Barcelona nuk do te heqe dore nga kerkimi per nje portier duke nisur qe nga kjo vere, edhe pse Victor Valdes ka deklaruar se … Read More

Agj. Handanovic: Basta? Them Inter. Handa? Gjithcka e hapur, por…”

03/06/2013, 14:37 |

Federico Pastorello, agjent se bashku me bashkeshorten Klaudia te Samir Handanovic, shpjegon ne Sky Sport 24 situaten e portierit zikalter dhe zerat mbi Barcelonen: “Tashme ne Itali jane te gjithe te shitshem per nevoje te ardhurash, jo vetem … Read More

Handanovic-Barça? Valdes: Une do te qendroj deri ne 2014″

31/05/2013, 16:37 |

Victor Valdes zbulon qellimet e tij: portieri i Barcelones, per te cilen eshte folur shume ditet e fundit ne merkaton e blerjeve, me Samir Handanovic i cili qendronte ne listen e zevendesit tek Barcelona, ka folur ne nje … Read More

Inter, 10 shtyllat e Mazzarri-t

29/05/2013, 14:10 |

Misionin per skudeto-n, Handa dhe 3-5-2, Guarin Top Player, Icardi alla Cavani.

I gatshem, adapt (i vecante), «qen i punes» dhe me ide te qarta. Ide per te ardhur ne forme, te gershetuara me materiale teknike … Read More

Pese shtyllat e Mazzarrit: San Siro, Handanovic, Puna, Cassano dhe Icardi

29/05/2013, 12:16 |

Walter Mazzarri do te niset me kemben e mbare. Puna e tij do te jete e veshtire dh do te kerkoje te  bazohet tek sigurite e tij.

E PARA – San Siro. Mazzarri do te riktheje … Read More

Sky – E ardhmja e Interit: Tundimi, pasardhesi dhe i sigurti…

30/04/2013, 15:19 |

E ardhmja e Interit kalon ne tre levizje. Per SkySport24 Matteo Barzaghi ve pikat mbi i per planet e klubit zikalter. 

TUNDIMI – Levizja e pare e merkatos do te jete tundimi per te shitur ose … Read More

Stramaccioni blindon Handanovic, nuk deshiron te heqe dore nga ai as per para e as per Sanchez!

28/04/2013, 12:12 |

Sipas Sky, Stramaccioni blindon Handanovic, nuk deshiron te heqe dore nga gjigandi i portes zikalter as per para e as per Sanchez!

Dje u dha nje sinjal i qarte per klubin: “Per mua, si Andrea Stramaccioni, Handanovic eshte … Read More