Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

suarez

#110Inter – El Arquitecto del Futbol

15/01/2018, 13:17 |

Cdo tranjer ka nje nxenes te preferuar dhe ai i Helenio Herreres ka qene Luis Siarez: djali i nje kasapi galician, do te jete zemra dhe truri i skuadrave te “Magjistarit”. Me nje inteligjence futbollistike jashte normales, “Luisito” … Read More

Sky – Mancini po kerkon nje mesfushor. Ja me cfare karakteristikash e deshiron…

20/01/2015, 23:45 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni, Roberto Mancini per Interin e tij deshiron nje mesfushor me patjeter.

“Tekniku zikalter ka folur me drejtuesit dhe i ka kerkuar nje mesfushor. Ai deshiron nje lojtar te afte qe te vere … Read More

Sky – Interi do te shese dhe me pas do te hidhet me koke ne merkato. Ja cfare kerkon Mancini…

15/01/2015, 23:26 |

Sic tregon Luca Marchetti per Sky Sport 24, me perpara se Interi te hidhet ne sulm per nje mesfushor, do i duhet te shese. Kandidatet per tu larguar jane M’Vila, Osvaldo, Krhin dhe Mbaye.

Pelqehen shume … Read More

Suarez: “Thohir? Ti japim kohe. Ka shpetuar shoqerine. Juve…”

24/01/2014, 11:41 |

I intervistuar nga Radio Mana Sport, gjate transmetimit te “Tribuna Stampa”, Luis Suarez ka folur per momentin qe po kalon Interi dhe presidenti i tij Thohir. Ja dhe fjalet e tij: “Shkembimi – Guarin-Vucinic? Per momentin shkembimi do te … Read More

Face to Face – Suarez: “Mazzarri ti jape hapesira Kovacic. Pupi-Cuchu, eshte nje problem”

27/12/2013, 13:39 |

Interi ka fituar derbyn me rezultatin 1-0 perpara presidentit te ri Erick Thohir. Nje ndeshje me vuajtje qe zgjidhet nga ‘thembra’ e Palacios, nje udheheqes i vertete i zikalterve ne fazen e pare te sezonit. Ne kete edicion … Read More

Inter-Brescia, 19/02/1995 – Berti i uron mireseardhjen Morattit.

21/11/2013, 11:20 |

Hapet rubrika e re e seksionit “RewInter”, qe do te marre persiper ti sjelle lexuesve, te gjitha ndodhite qe nga dita e pare e Morattit (per 18 vjet me rradhe) si president tek Interi.

Ne cfare menyre? Do te pershkruhen … Read More

Suarez i bindur: “Interi neser do te fitoje. Rezultati…”

13/09/2013, 22:51 |

Luisito Suarez ka besim tek Interi i tij ne prag te ndeshjes se neserme mbasdite kunder Juventusit, i intervistuar nga Il Sole 24 Ore, ku shpreh konsiderate te larte per Walter Mazzarri“Interi me ne fund ka gjetur nje … Read More

Suarez: “Inter i pakompletuar, Mazzarri deshiron perforcime, por…”

14/08/2013, 23:41 |

Luisito Suarez, ish lojtar dhe legjende zikalter, eshte kontaktuar ekskluzivisht nga TuttoMercatoWeb.com per te folur per Interin e ri. Ja fjalet e tij te plota, ne shqip:

Ju pelqen Interi i ri qe po lind? “Kam … Read More

Suarez ne FcInterNews: “Guarin do te rikthehet ai dikurshmi i Portos. Morati do te shese sepse…”

01/07/2013, 15:40 |

Interi eshte duke u pergatitur per sezonin e ri me shume ndryshime. Moratti eshte duke shitur nje kuote te vogel te aksioneve Thohir-it dhe merkato po hyn ne ditet me te nxehta tashme. Ja si i ka komentuar … Read More