Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

toure

Ardhja e Banega nuk e perjashton blerjen e nje regjisti. Bookies jane te sigurte: Do te vije…

20/05/2016, 15:11 |

Blerja e Banega i ka dhene entuziazem te gjithe ambjentit zikalter. Tashme, mesfushori argjentinas mund te perdoret nga Mancini si trekuartist dhe tekniku zikalter e shikon si perfekt per skemen 4-2-3-1, pikerisht sic luajti argjentinasi me Sevillan ndaj … Read More

Toure-Inter, problemi eshte rroga. Operacion alla-Vidic? Thohir eshte i gatshem…

31/03/2016, 8:35 |

Mancini dhe Yaya Toure kane nje lidhje te forte mes tyre dhe kete gje nuk mund ta hedhe dot njeri poshte.

Interi, duke shfrytezuar kete mardhenie te mire mes tyre, do te tentoje te sjelle lojtarin … Read More

Mancini ka telefonuar Toure: Jashte apo brenda? Ishte mbyllur gjithcka, por te dielen lojtari…

28/05/2015, 16:37 |

Pavarsisht fjaleve te agjentit diten tjeter, tratativa per te sjelle Toure tek Interi nuk ka mbaruar plotesisht.

Sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport, ne fakt lojtari nga Bregu i Fildishte dhe Mancini kane folur ne … Read More

Sky – Tratativa per Toure e komplikuar, askush nuk ka thene qe eshte e thjeshte! Gjate javes…

27/05/2015, 21:53 |

Pista qe te con tek Toure eshte komplikuar dhe kjo eshte kuptuar qe kur agjenti i lojtarit ka nenvizuar se City nuk ka asnje qellim qe ta shese.

SkySport23 ka folur per kete ceshtje dhe ka … Read More

Mancini: “Tifozet duan Toure tek Interi e gjithashtu edhe une. Kam besim: Do te kemi…”

26/05/2015, 21:14 |

Roberto Mancini, gjate Inter Night, eshte shprehur shume i qarte per sa i perket ceshtjes Toure.

Ja fjalet e tij: “Kam shume besim, do te kemi nje skuader mjaft kompetitive sezonin qe vjen. CEO i Interit, Boligbroke … Read More

Toure, Inter ka gati super prezantimin me nje show. Ja distanca me City-n ne kete moment…

21/05/2015, 15:29 |

Pra, ja tek jemi: Tifozet zikalter mund te fillojne te enderrojne sepse, sipas asaj qe thote Gazzetta dello Sport, eshte thjesht ceshtje ditesh dhe Yaya Toure do te jete nje lojtar i Interit.

Interi dhe lojtari … Read More

SM – Erick Thohir e do një Inter për scudetto dhe përgatit sulmin për Toure: ofertë e frikshme prej tetë milionësh!

06/05/2015, 14:53 |

Yaya Toure gjithmonë e më afër Interit. Sipas raportimeve të Marco BarzaghitSport Mediaset, Erick Thohir është bindur që ta krijoj një skuadër për scudetto dhe akoma më shumë për mesfushorin e City-it, tashmë që një kohë … Read More

Dybala, po Interit edhe pa Champions. Frenohen përpjekjet për Vida dhe Dragovic, për Yaya Toure…

01/05/2015, 7:02 |

Ashtu edhe sic thuhet, merkato nuk fle kurrë. Arrijnë fakte të reja cdo ditë për Interin në webfaqen e Alfredo Pedullas. I pari ka të bëj me Paulo Dybalan, i cili hedh poshtë zërat që Dybala i ka … Read More

Merkato, obiektivat e qartë. Ka optimizëm për Yaya Toure dhe arrin oferta e parë për Dybalan: 30 milion dhe…

30/04/2015, 10:31 |

Sqarohet horizonti për merkaton zikaltër dhe tashmë bëhen të ditur obiektivat e klubit të Thohir në prag të afatit kalimtar të verës. Presidenti ka për qëllim që ta kthej Interin në majë të futbollit dhe në krye të … Read More

SM – Icardi nënshkruan, Toure tashmë i bindur: shifrat dhe detajet e ofertës. Zukanovic dhe Vrsaljko në vëzhgim, dëshira Dybala

26/04/2015, 12:12 |

Interi i së ardhmes do t’ia filloj nga Icardi dhe Toure. Ashtu sic raporton Sportmediaset, shoqëria zikaltër është shumë pranë ripërtërirjes së kontratës me bomberin e saj (janë pajtuar për një pagë prej 2.5 milion për sezon plus … Read More

Sky – ET konfirmon besimin tek Mancini. Toure dhe Dybala shënjestrohen për këtë merkato, nesër…

22/04/2015, 19:11 |

Thohir i ka konfirmuar Mancinit dëshirën e shoqërisë për ta krijuar një skuadër e cila do të jetë në lartësinë e dëshiruar nga trajneri. Kështu raporton Sky Sport, për takimin i cili u zhvillua dje në mes të Mancios … Read More