Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 29, 2020

Scroll to top

Top

Notat

Notat – Cuchu lider, Jonathan stil colosso

27/09/2013, 0:29 |

Handanovic 7 – Shpeton rezultatin ne pjesen e pare tek gjuajtjet e Rossi-t dhe te Joaquin, dy nderhyrje pothuajse te njejta qe bejne diferencen. I pathyeshem panelltia e Rossi-t, i kujdesshem ndaj Ilicic dhe Ambrosini.

Campagnaro … Read More

Notat – Milito eshte per noten 10, Ricky vlen 30 €

22/09/2013, 15:23 |

Handanovic 6,5 – I gjuajne 5 here ne drejtim te portes se tij por asnjehere ne rrezik. Tashme eshte bere i pazevendesueshem dhe kjo eshte nje garanci. Nje gol te pesuar ne 4 ndeshje, jo keq per bilancin … Read More

Notat – Handanovic goleador, Guarin diesel. Cambiasso i ndeshjeve te medha.

14/09/2013, 23:06 |

Handanovic 7 – Nje administrim normal gjate gjithe ndeshjes, vetem Pogba e ngacmon. Ne te majten e Vidal duhet te reagonte, por nderhyrja ndaj goditjes me koke te kilenit ishte e menjehershme, sic thone ata, vetem nje gol … Read More

Notat – Palacio i vetem mban sulmin. Kuz peshku pa uje. Icardi, cfare impakti!

10/08/2013, 23:29 |

Keto jane notat e lojtareve zikalter ne ndeshjen Inter-Real qe ka pak qe ka perfunduar.

HANDANOVIC 6 – Si gjithmone i mrekullueshem i ndalon golin Kakase ne tentativen e pare. Ne golin e dyte nuk kishte … Read More

Notat – Campagnaro dhe Ricky Alvarez mbi mburojat, Carrizo hero surprize.

07/08/2013, 14:40 |

HANDANOVIC 6 – Menaxhim normal, Juventusi nuk i dha ndonje stimul me shume. I gjen krahun penalltise por nuk e arrin dot. (NGA MIN 46′ CARRIZO 7 – U tragua i zoti kur arriti ti mbyllte hapesirat Marchisio-s dhe kur … Read More

Valencia – Inter, notat e ndeshjes. Me i miri Handanovic, Belfodil kalon. Mazzarri..

05/08/2013, 0:58 |

Handanovic 6,5 – Per sezonin e ri kishte kerkuar vetem te pesonte me pak gola, por shoket bejne gjithcka qe mos ja plotesojne deshiren. Shpeton ate qe mund te shpetohet. Por kujdes, sepse durimi i Samir ka nje … Read More

Notat: Campagnaro bind, Icardi zhgenjen. Juan dhe Pereira, sa vuajtje.

02/08/2013, 4:45 |

Keto jane notat e lojtareve te Interit per ndeshjen kunder Chelseat te Mourinhos, sipas FcInter1908.it

Handanovic 6: Nuk nevojitet te beje ndonje nderhyrje te madhe, dhe ne golat nuk ka asnje faj.

Campagnaro 6,5: … Read More