Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

Notat

Notat: Rolando i shkelqyer. Palacio eshte human. Zanetti, pa fjale…

09/11/2013, 23:31 |

Handanovic pa note: Shikon gjate gjithe ndeshjes, ndoshta edhe merzitet pak.

Ranocchia 6,5: Preciz, i perqendruar dhe elegant.

Rolando 6,5: Po cudit per sigurine dhe per menyren si drejton mbrojtjen. Mrekullia e disate e … Read More

Notat: Cambiasso monumental, Palacio per t’u regjistruar, Alvarez i mrekullueshem!

03/11/2013, 17:24 |

Handanovic 6,5: Vetem nje nderhyrje, por absolutisht fantastike, pas nje veprimi po aq fantastik te Toto Di Natale

Ranocchia 6,5: Vetem nje dhimbje ne kofshe e ben te dorezohet. Sulmuesit e Udineses provojne, por te gjithe … Read More

Gazzetta – Alvarez me i miri. Mire Cambiasso dhe Juan. Por cuditerisht…

30/10/2013, 11:42 |

Inter i mjaftueshem ai qe del me nje barazim nga Bergamo. Vijne konfirmime te rendesishme nga Alvarez (6,5): argjentinasi ka meriten e shbllokimit te ndeshjes, eshte i vetmi qe provon te krijoje dicka te rendesishme. E mire edhe … Read More

Notat: Alvarez lider, Kovacic shuhet. Sa sherbente Icardi…

30/10/2013, 0:17 |

Handanovic 6: I kushtezuar nga problemi ne hije, vuan dhe shtrengon dhembet deri ne pushim. Pastaj dorezohet. Nuk mund te beje asgje tek goli.

Rolando 6,5: Vazhdojne paraqitjet e mira. Eshte i sigurt dhe preciz ne … Read More

Inter-Verona 4-2, notat e ndeshjes

26/10/2013, 23:10 |

CARRIZO 6 – Ne dy momentet ku thirret ne detyre, nuk ka cfare te beje, thjesht te dorezohet para gjuajtjeve te Martinho dhe Romulo. Pastaj ben detyren duke mbyllur porten, pa ndonje nderhyrje te vecante.

ROLANDO … Read More

Notat – Cuchu lider, Jonathan stil colosso

27/09/2013, 0:29 |

Handanovic 7 – Shpeton rezultatin ne pjesen e pare tek gjuajtjet e Rossi-t dhe te Joaquin, dy nderhyrje pothuajse te njejta qe bejne diferencen. I pathyeshem panelltia e Rossi-t, i kujdesshem ndaj Ilicic dhe Ambrosini.

Campagnaro … Read More

Notat – Milito eshte per noten 10, Ricky vlen 30 €

22/09/2013, 15:23 |

Handanovic 6,5 – I gjuajne 5 here ne drejtim te portes se tij por asnjehere ne rrezik. Tashme eshte bere i pazevendesueshem dhe kjo eshte nje garanci. Nje gol te pesuar ne 4 ndeshje, jo keq per bilancin … Read More

Notat – Handanovic goleador, Guarin diesel. Cambiasso i ndeshjeve te medha.

14/09/2013, 23:06 |

Handanovic 7 – Nje administrim normal gjate gjithe ndeshjes, vetem Pogba e ngacmon. Ne te majten e Vidal duhet te reagonte, por nderhyrja ndaj goditjes me koke te kilenit ishte e menjehershme, sic thone ata, vetem nje gol … Read More

Notat – Palacio i vetem mban sulmin. Kuz peshku pa uje. Icardi, cfare impakti!

10/08/2013, 23:29 |

Keto jane notat e lojtareve zikalter ne ndeshjen Inter-Real qe ka pak qe ka perfunduar.

HANDANOVIC 6 – Si gjithmone i mrekullueshem i ndalon golin Kakase ne tentativen e pare. Ne golin e dyte nuk kishte … Read More

Notat – Campagnaro dhe Ricky Alvarez mbi mburojat, Carrizo hero surprize.

07/08/2013, 14:40 |

HANDANOVIC 6 – Menaxhim normal, Juventusi nuk i dha ndonje stimul me shume. I gjen krahun penalltise por nuk e arrin dot. (NGA MIN 46′ CARRIZO 7 – U tragua i zoti kur arriti ti mbyllte hapesirat Marchisio-s dhe kur … Read More

Valencia – Inter, notat e ndeshjes. Me i miri Handanovic, Belfodil kalon. Mazzarri..

05/08/2013, 0:58 |

Handanovic 6,5 – Per sezonin e ri kishte kerkuar vetem te pesonte me pak gola, por shoket bejne gjithcka qe mos ja plotesojne deshiren. Shpeton ate qe mund te shpetohet. Por kujdes, sepse durimi i Samir ka nje … Read More

Notat: Campagnaro bind, Icardi zhgenjen. Juan dhe Pereira, sa vuajtje.

02/08/2013, 4:45 |

Keto jane notat e lojtareve te Interit per ndeshjen kunder Chelseat te Mourinhos, sipas FcInter1908.it

Handanovic 6: Nuk nevojitet te beje ndonje nderhyrje te madhe, dhe ne golat nuk ka asnje faj.

Campagnaro 6,5: … Read More