Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Lautaro

Lautaro e ka golin ne ADN: Ja sa gola ka shenuar talenti argjentinas ne 37 ndeshje me Racing!

20/04/2018, 12:50 |

Lautaro Martinez eshte shume i ri. Ai ka lindur ne 22 gusht 1997 dhe eshte vetem 20 vjec edhe pse po ben cmendurira me paraqitjet e tij ne Argjentine me bluzen e Racing Avallaneda. 

Djaloshi i sapo blere nga Interi, … Read More

Prapaskena: Atletico e xhindosur me Martinez, ai kishte firmosur me ta! Mund te shkojne ne gjykate, por…

23/03/2018, 16:53 |

Lautaro Martinez, sipas Marca, kishte firmosur nje marreveshje me Atletico Madrid perpara se te rinovonte me Racing dhe perpara se te kishte nje marreveshje me Interin.

A do te jete Lautaro Martinez ne qender te nje ceshtje gjyqesore? Mund te … Read More

3 PRO dhe 3 KUNDER – Ja 3 motive pse Martinez mund t’ja dale ne Itali dhe 3 perse mund te deshtoje!

23/03/2018, 12:49 |

Ne ditet e fundit jane larguar edhe dyshimet e fundit per sa i perket te ardhmes se Lautaro Martinez: ai nga sezoni i ardhshem do te veshe bluzen zikalter.

Keshtu, talenti me i madh i kampionatit argjentinas sot per sot, … Read More

Lautaro: “Zanetti me ka telefonuar disa here. Me ka thene qe Interi…”

22/03/2018, 13:42 |

“Eshte cdo gje mbyllur me Interin, mungojne vetem disa detaje te vogla dhe vizitat mjekesore dhe me pas do te jem nje lojtar i zikalterve.”

Keshtu ishte shprehur dje per mikrofonat e Tyc Sports, Lautaro Martinez, i cili konfirmoi edhe … Read More

“Martinez nje fenomen, cfare goditje ke bere Inter. Eshte pak Aguero pak Tevez. Do te behet…”

21/03/2018, 12:59 |

“Lautaro Martinez? Interi ka mare ne skuader nje fenomen te padiskutueshem. Kishte kohe qe nuk shikoja nje lojtar 20 vjecar me keto cilesi. Kam folur me shume njerez te futbollit ne Argjentine dhe te gjiteh me kane thene qe nje … Read More

VIDEO – Degjoni Lautaron teksa thote: “Dortmund? Jo, fati im eshte Interi.”

20/03/2018, 21:38 |

Ndryshimi i dates se perfundimit te merkatos verore i ka bere drejtuesit zikalter qe te levizin ne merkato qe ne kete periudhe.

Nje nga lojtaret qe eshte pothuajse zikalter me sakte mungon vetem zyrtarizimi e tij eshte dhe Lautaro Martinez,Read More

Lautaro Martinez konfirmon: “Pothuajse jam nje lojtar i Interit. Sapo te kthehem ne Argjentine…”

20/03/2018, 15:17 |

Ka ardhur grumbullimi i pare me kombetaren e tij per Lautaro Martinez, sulmues i Racing de Avalleneda dhe qe ne te ardhmen e tij ka Interin.

Talenti i ri argjentinas ka folur sot per mediat e vendit te tij per … Read More

Martinez-Inter, marreveshje e mbyllur: situata nuk ndryshon as me nje oferte prej 100 milionesh sepse…

18/03/2018, 0:13 |

Vijne te reja nga Argjentina per sa i perket Lautaro Martinez por kesaj radhe jane lajme te mira per tifozet zikalter.

Lajmi i pak oreve me pare per nje oferte formale te Borussia Dortmund ne drejtim te Lautaro Martinez qe … Read More

Agjenti i Lautaro Martinez: “Ja sa i sigurt eshte kalimi i tij tek Interi dhe arsyet qe pranoi! Nese Icardi…”

13/03/2018, 12:21 |

Interi ka siguruar talentin me te madh te kampionatit argjentinas. Behet fjale per lojtarin e Racing, Lautaro Martinez.

Klubi zikalter ka arritur te djege konkurencen e shume klubeve europian dhe italian, duke siguruar keshtu sherbimet e sulmuesit te talentuar qe … Read More

Merkato, Ausilio i papermbajtshem: jane gati 3 goditjet e Interit te 2018/2019. Suning deshiron…

08/03/2018, 12:42 |

Interi deshiron te vazhdoje perpara me Luciano Spallettin dhe nese ka dicka te sigurt ne te ardhmen zikalter, ai eshte emri i teknikut ne sezonin e ardhshem.

Kete gje e tregon Tuttosport, e cila shton se pikerisht per kete fakt, … Read More

VIDEO – Lautaro Martinez i papermbajtshem, tjeter gol i tij me Racing

05/03/2018, 11:42 |

Lautaro, a di te ndalesh ndonjere? Me sa duket, jo!

Pas tripletes se tij ne Kupen Libertadores, ku i vetem i dha nje fitore spektakolare skuadres se tij, ja tek vjen nje perle tjeter e djaloshit.

Dje, gjate nates, skuadra e … Read More

Lautaro tek Racing deri ne dhjetor? Inter…

05/03/2018, 10:40 |

Lautaro Martinez vazhdon te shenoje gola per skuadren e tij Racing dhe ne merkato vazhdon te ndihet gjithmone e me shume lojtar i Interit. 

Sipas lajmeve te fundit drejtuesit e Racing i kane bere nje oferte zikalterve per ta mbajtur … Read More