Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

PSG

“UEFA nuk denon Parisin? Po tallen me neve! FPF eshte dicka e vdekur, do te denoncojme…”

15/06/2018, 17:05 |

Javier Tebas, numri nje i futbollit spanjal ka sulmuar rende UEFA-ne per menyren e perdorimit te FPF.

Dhe kjo per shkak te vendimeve te marra (ose me mire te themi qe nuk jane marre) sa i perket sjelljes se PSG.

Read More

Interi po mendon per rikthimin e Kovacic. Pak hapsire tek Real, kroati hap rrugen per transferimin?

08/03/2018, 17:02 |

Ausilio ishte ne Paris per PSG-Real Madrid, Kovacic eshte nje nder lojtaret qe po mbahen ne vezhgim per sezonin e ardhshem.

Interi eshte shume e perqendruar per te pergatitur me se miri ndeshjen ndaj Napolit dhe te rikthehet tek seria … Read More

FcIn – Mario Balotelli i eshte ofruar Interit disa dite me pare. Ausilio dhe Sabatini duket se…

02/03/2018, 17:48 |

Mino Raiola prej disa javesh ka intensifikuar kerkimet per skuadren e re te Mario Balotellit, qe prej dates 1 korrik do te jete nje lojtar i lire dhe do i perfundoje kontrata me Nice.

Nuk eshte dicka e thjeshte per … Read More

Icardi, derby i fundit? Per 15 dite do e kete vleren 110 milione. Tre skuadra friksojne me shume se Real!

27/02/2018, 17:58 |

Te dielen ne darke do te luhet derby ndaj Milanit por Interi do te rigjeje me ne fund Mauro Icardin, kapitenin qe me ne fund po rikthehet nga demtimi muskular.

Por ky derby, sidomos sipas Corriere della Sera, gazetes se … Read More

Gazzetta – Perisic dhe vellezerit e tij: ja te rejat e fundit nga shitjet!

24/05/2017, 15:16 |

La Gazzetta dello Sport ngul kembe: Ivan Perisic eshte drejt largimit.

Mbi te eshte gjysma e Europes: “Tek kroati i ka vene syte prej disa javesh Paris Saint Germain, te gatshem te investojne 55 milione euro. Nje shifer teper e … Read More

Interi e provoi ne USA per Cavanin: 50 milione euro oferte. Por PSG…

01/08/2016, 10:00 |

Nder shume zera merkatoje te javeve te fundit, nga Corriere dello Sport vjen nje ‘bombe’ tjeter e vogel per sa i perket strategjise se Interit ne merkato: nje prapaskene, jo me pak peshe, per nje lojtar per te … Read More

Mancini: “Takimi me Thohir? Asgje e re. Icardi dhe Candreva? Per kete pyesni ate.”

25/07/2016, 9:43 |

“Nuk ka asgje per tu qartesuar ne kete mes. Situata eshte normale, si dy dite me pare. Nuk ka ndryshuar asgje, te shikojme ne ditet e ardhshme”. Keshtu eshte shprehur Roberto Mancini ne konferencen per shtyp pas ndeshjes … Read More

Gazzetta dello Sport – Ibrahimovic, Inter dhe Milan ne gare. Ai deshiron…

14/05/2016, 8:32 |

Zlatan Ibrahimovic ka njoftuar dje largimin e tij nga Paris Saint-Germain. Suedezi do te largohet me parameter zero, por rroga e tij do te mbetet shume e larte (rreth 12 milione euro). 

“Ka shume mundesi ku … Read More

CdS – Hernanes, një shkëmbim me PSG për Lavezzi?

05/03/2015, 10:09 |

Koha e largimeve nga shtëpia e Interit, me ndjenjën që do të ketë shumë lamtumira. Një nga to, sipas Corriere dello Sport, mund të jetë ajo e Hernanes. “Për brazilianin, në dhjetor, kishte një interesim për të nga … Read More

Lavezzi tek Interi? Eshte nje ekuacion natyral, por shancet…

11/07/2013, 16:40 |

Ezequiel Lavezzi tek Interi? Shume veta, sidomos pas fjaleve te Massimo Morattit, i cili tha qe tek Interi ndoshta do te vije nje top player kane filluar te hipotezojne per nje transferim te mundshem te Il Pocho-s tek … Read More

Lajm shokues, Leonardo: Ka dhene doreheqjen nga drejtori sportiv i PSG!

10/07/2013, 13:16 |

Deklarate e papare qe vjen nga Franca: Leonardo nuk eshte me drejtor sportiv i Paris Saint-Germain. Braziliani ka paraqitur doreheqjen nga posti i tij pikerisht kete pasdite. Per te zbuluar lajmin kane qene Equipe dhe televizioni beIN Sport. … Read More