Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Nga Stervitja

Nagatomo eshte rikthyer ne grup, Jonathan rikthehet me Chievon? Ndersa Hernanes dhe Kovacic…

03/12/2014, 15:25 |

Roberto Mancini ka rekuperuar Yuto Nagatomon. Japonezi, ne fakt, eshte rikthyer te stervitet me skuadren dhe do te jete gati per Inter-Udinese te dielen ne darke.

Po stervitet vecmas edhe Jonathan qe ne kete pike pritet … Read More

Zanetti nuk pelqehej nga Mazzarri ne Appiano. Tashme ai mund te kthehet aty sa here te doje! Bluza e tij…

17/11/2014, 17:41 |

Eshte rikthyer Roberto Mancini ne pankinen e Interit dhe eshte rikthyer edhe Javier Zanetti ne Pinetina.

Mediat Italiane nenvizojne sot se ish kapiteni zikalter “nuk pelqehej shume nga Walter Mazzarri prandaj nuk shkonte ne Pinetina shpesh, … Read More

Appiano – Askush nuk po shenonte dhe Mancini uleret: “Eshte minuta 93 e Derbyt” dhe direkt shenon gol…

16/11/2014, 19:19 |

Nje ngjarje simpatike tregohet tek Sky Sport per sa i perket stervitjes se sotme ne Pinetina.

Interi zhvilloi nje mini-ndeshje me Primaveren e cila mbaroi 1-0 edhe pse Mancini i ishte dedikuar shume skemave sulmuese. Asnje … Read More

Drejt Qarabag, ne stervitje mungon Kovacic dhe Dodo. Ndersa Vidic…

01/10/2014, 17:21 |

Interi eshte stervitur ne Pinetina sot ne prag te ndeshjes se neserme ndaj Qarabag, e vlefshme per raundin e dyte te Europa League.

Stervitja e sotshme eshte zhvilluar me dyer te hapura per shtypin ne minutat … Read More

Appiano – Inter rinis rruga e Europa League. Skuadra ne pune qe nga mengjesi i sotem…

15/09/2014, 14:00 |

Interi eshte serisht ne fushe pas fitores 7-0 ndaj Sassuolos dje ne SanSiro.

Ne qendren stervitore “Angelo Moratti” skuadra po pergatitet per ndeshjen e pare te Europa League kunder Dnipro. Ne stervitjen e mengjesit te sotem, … Read More

Inter-Sassuolo neser ne oren 15:00. Formacioni i mundshem…

13/09/2014, 15:42 |

Sot nje stervitje e blinduar ne San Siro ne oren 15:00 per te provuar barin e fushes dhe per te pergatitur ne menyren me te mire ndeshjen me Sassuolon.

Lajm i mire edhe per tifozet zikalter … Read More

Drejt Sassuolos, ja te rejat nga sulmi! Guarin dhe Palacio…

10/09/2014, 17:29 |

Nga Appiano Gentile vijne te rejat e fundit per sa i perket formacionit qe tekniku zikalter Walter Mazzarri mund te hedhe ne fushe ndaj Sassuolos ne javen e dyte te Serie A, perballe publikt ne Meazza.

Read More

Drejt Sassuolos – Programi i stervitjeve gjate javes

07/09/2014, 13:32 |

Pas stervitjes se djeshme, skuadra e Walter Mazzarrit do te perfitoje dy dite pushim e do te fillojne stervitjen serisht te marten mbasdite. Nderkohe perpara ndeshjes se dyte te Serie A ndaj Sassuolos, zikalterit do te sterviten si … Read More

Sky – Palacio-Icardi, nga minuta e pare me Sassuolon? Osvaldo…

06/09/2014, 14:14 |

Sot ka ardhur nje konfirmim tjeter per dyshen Palacio-Icardi. Maurito ka shenuar pas nje assisti te bishtalecit ne ndeshjen stervitore ne mengjes.

Sky tregon se si dy lojtaret kandidohen keshtu per nje vend titullari ndaj Sassuolos … Read More

LIVE – Inter-Trentino Team, ja formacioni i Interit! Bonazzoli-Icardi ne sulm…

16/07/2014, 15:46 |

Erdhi koha per miqesoren e pare te sezonit: Pas nje jave qe nga fillimi i stervitjes ne Pinzolo, Interi i Walter Mazzarrit sot do te perballet kunder Trentino Team ne nje ndeshje stervitore(test match). Do te jete mundesia … Read More

Autografet e pare si ‘Kapiten’ te Ranocchias. Nje tifoz i tha: “Andrea, nderoje sepse…”

10/07/2014, 21:39 |

Ne fund te stervitjes se sotme, disa lojtare te Interit kane ndaluar te japin disa autografe per tifozet e pranishem.

Ka qene hera e pare si kapiten e Andrea Ranocchias i cili eshte brohoritur nga tifozet … Read More

Gazzetta – Mazzarri po pergatit bisedimet individuale: Dje Vidic, me pas do e kete radhen…

06/07/2014, 14:23 |

Dje Inter zhvilloi stervitjen e dyte dhe si vitin e kaluar Walter Mazzarri po pergatit bisedimet individuale me lojtaret.

Dje tekniku foli me Vidic per ta njohur me mire por edhe per ta prezantuar paksa me boten Inter. Ne Pinzolo … Read More

Stervitje: Sot do ti shtohen grupit kater lojtare te tjere!

06/07/2014, 13:42 |

Dje Interi ne Appiano Gentile ka zhvilluar stervitjen e dyte te sezonit te ri ne te cilen jane bere disa nxemje, teste atletike, matje te peshes dhe gjatesise, etj.

Kete mesdite stervitja do te zhvillohet ne … Read More

Ne kangjellat e Meazza jane vendosur posterat e kater argjentinasve…

19/05/2014, 14:08 |

Me ta eshte mbyllur epoka e Interi-t te Moratti-t. Kater argjentinasit dje kane pershendetur ne ndeshjen me Chievo Verona (skuadra zikalter ka humbur dy me nje dhe sigurisht qe do te donte ti kshte pershendetur ne nje menyre … Read More