Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 21, 2019

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “Rilind dueli historik Juve-Inter. Spalletti: “Juve, nuk na fut dot friken…” (14 Korrik 2018)

14/07/2018, 10:13 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ninja Inter. Spalletti: “Juve, nuk ta kemi friken.” Nainggolan me … Read More

SHTYPI I DITES – “Gazzetta, De Vrij: “Interi eshte krijuar per te fituar” (12 Korrik 2018)

12/07/2018, 10:48 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

De Vrij flet si lider: “Interi eshte krijuar per te … Read More

SHTYPI I DITES – “Nainggolan frikeson Interin, por asgje serioze…” (07 Korrik 2018)

07/07/2018, 10:18 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nainggolan, cfare frike ne shtepine Inter: i shperthen goma, aksident … Read More

SHTYPI I DITES – “Spalletti me dopio shikim!” (03 Korrik 2018)

03/07/2018, 9:54 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Spalletti me dopio shikim dhe studion dy Inter te ndryshem.”

Read More

SHTYPI I DITES – “Vemendja vetem tek Boterori…” (02 Korrik 2018)

02/07/2018, 9:25 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 02 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport:

Asnje titull specifik nga Gazzetta per Interin.

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, a do te ndalesh ndonjere? Goditje tjeter ne merkato!” (28 Qershor 2018)

29/06/2018, 9:38 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Politano? Jo, Politasi! Eshte blere sulmuesi i kalter. Interi nuk ndalet me.”

E … Read More

SHTYPI I DITES – “Eshte gati goditja e radhes: per Politanon ka nisur sulmi zikalter…” (27 Qershor 2018)

28/06/2018, 9:41 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Merkato Inter – Politani, Interi i jep faz. Sassuolo deshiron 27 milione euro.”

Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, plas Ninja Mania ne Milano! Nderkohe Tuttosport hap sfiden…” (25 Qershor 2018)

25/06/2018, 9:28 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Inter, plas Ninja mania. Belgu zikalter. Nainggolan ne Millano, tifozet cmenden totalisht.”

E … Read More

SHTYPI I DITES – “Ka filluar coutdown per Nainggolan. Nderkohe Milan perjashtohet…” (20 Qershor 2018)

20/06/2018, 10:04 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Pastore liron Ninjan. El Falco eshte i Romes tashme. Countdown Nainggolan-Inter. Rinovon Vecino dhe … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, jane ditet e Nainggolan keto.” (18 Qershor 2018)

18/06/2018, 9:28 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Strategjite zikalter. Jane ditet e Nainggolan. Interi me goditjen ne xhep.”

E perditshmja … Read More

SHTYPI I DITES – “Ninja i thote po Interit! Spalletti ferkon duart…” (12 Qershor 2018)

12/06/2018, 9:49 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare per zikalterit:

“Ninja i thote po Interit. Nainggolan eshte gati per Spallettin. Ai ka kuptuar … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, te gjitha rruget te cojne tek Radja Nainggolan” (11 Qershor 2018)

11/06/2018, 9:48 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare per zikalterit:

“Chiesa dhe Il Ninja: Inter ne sulm te gjithen. Merkato: shoqeria zikalter po … Read More

SHTYPI I DITES – “Primavera e pandalshme. Inter, sulm per Nainggolan e Politano!”

10/06/2018, 11:23 |

Ne mengjesin e dites se sotme tre gazetat me te medha italiane jane hapur me keta tituj: 

Gazzetta dello Sport ne faqen e saj te pare shkruan per Inter Primaveran duke thene:

“Thesari Inter. Cunat e pandalshem. Primavera fiton serish … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, oferte rinovimi per Icardin. Klubi ka vendosur qe…” (09 Qershor 2018)

09/06/2018, 9:21 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare per zikalterit:

“Inter: oferte Icardit per rinovimin e kontrates. Maurito, safari i arte. Jane propozuar … Read More