Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “Sfide brenda sfides per Spallettin!” (23 Gusht 2018)

23/08/2018, 9:59 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Spalletti-Mazzarri, nje duel qe shkon pertej sfides Inter-Torino. Perballje, polemika … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, cfare deshtimi. Luciano rrezohet qe ne pengesen e pre…” (20 Gusht 2018)

20/08/2018, 9:56 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi mbetet ne toke. Vendos Berardi. Deshton Lautaro-Icardi. Spalletti: “Penalltia … Read More

SHTYPI I DITES – “Ronaldo favorit, por ne radhe te pare per ta mundur eshte…” (18 Gusht 2018)

18/08/2018, 9:35 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Sondazh i Gazzetta dello Sport: Ronaldo favorit, Spalletti rivali i … Read More

SHTYPI I DITES – “Ethet finale te merkatos. Tani Reali eshte gati qe te…” (16 Gusht 2018)

17/08/2018, 9:35 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ethe finale. Reali ndalon Modric tek Interi dhe tani eshte … Read More

SHTYPI I DITES – “Ka nga ata e qe thone INTER! Duket se objektivi kete vit eshte…” (15 Gusht 2018)

15/08/2018, 9:28 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 15 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Juve-Inter, ringu i kampionatit. Te premten mbyllet merkato, te shtunen … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter NON STOP. Nje tjeter diamant per Spallettin…” (14 Gusht 2018)

14/08/2018, 9:37 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“INTER NON STOP. Keita stervitet menjehere me Spallettin, Joao Mario … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, nje goditje ne merkato por edhe nje frenim…” (11 Gusht 2018)

11/08/2018, 9:51 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, nje goditje dhe nje frenim. OKEITA, por Modric venitet. … Read More

SHTYPI I DITES – “Sot eshte dita vendimtare per Interin dhe Modric. Florentino…” (10 Gusht 2018)

10/08/2018, 9:06 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Modric ka ngecur. Nuk eshte e lehte per kroatin, neser … Read More

SHTYPI I DITES – “Modric, komplikohet gjithcka. Nderkohe Keita…” (09 Gusht 2018)

09/08/2018, 8:33 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Modric ka ngecur. Nuk eshte e lehte per kroatin, neser … Read More

SHTYPI I DITES – “Jo vetem Modric. Zbulohet ‘Mister X’ i Interit…” (07 Gusht 2018)

07/08/2018, 9:34 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nje shigjete per Spallettin. Inter, goditja Keita. Modric-Real, neser vendoset.”

Read More

SHTYPI I DITES – “Te gjithe ne nje mendje: Modric-Inter…” (04 Gusht 2018)

04/08/2018, 10:45 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ulerima e Skriniar. Inter je e forte! Kujdes Juve, nuk … Read More

SHTYPI I DITES – “Kujdes nga Lautaro-Icardi, ata dita-dites…” (30 Korrik 2018)

30/07/2018, 9:51 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 30 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Icardi-Lautaro, kujdes nga ata te dy. Ne pishine tek shtepua … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter i jep gaz per Vrsaljko. Nderkohe dje ndaj Sion…” (19 Korrik 2018)

19/07/2018, 9:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nainggolan demtohet, ndersa Interi ne zvicer zhduket fare. Dje zikalterit … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi, Capitan Inter! Per kapitenin ne fillim golat, pastaj…” (18 Korrik 2018)

18/07/2018, 10:08 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“CapitanInter. Icardi rikthehet si mbret. Me pare golat, pastaj rinovimi.”

Read More