Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Zyrtare

ZYRTARE – Stefano Pioli tranjer i Interit deri ne 2018: Ja komunikata zyrtare e klubit!

08/11/2016, 17:39 |

Zyrtarizimi pritej ne keto minuta dhe sapo erdhi. Stefano Pioli eshte keshtu tekniku i ri i Interit.

Ja komunikata zyrtare e klubit zikalter:

F.C. Internazionale Milano komunikon se eshte arritur marreveshja me tranjerin Stefano … Read More

Zyrtare: Frank de Boer nuk eshte me trajner i Inter. Skuadren e drejton Vecchi…

01/11/2016, 13:56 |

Ka ardhur komunikata zyrtare e klubit per shkeputjen e kontrates se Frank De Boer:

“Fc Internazionale Milano zyrtarizon se mengjesin e sotem ka shkeputur kontraten me trajnerin Frank de Boer. Momentalisht skuadra i kalon teknikut te … Read More

ZYRTARE – Icardi rinovon kontraten me Interin deri ne 2021!

07/10/2016, 15:40 |

Pas shume e shume pritjesh, ja tek vjen dhe zyrtarizimi nga ana e klubit: Mauro Icardi do te jete nje futbollist zikalter deri ne 30 qershor 2021.

Ja komunikata zyrtare e publikuar ne sajtin e klubit:

Read More

ZYRTARE – Joao Mario lojtar i Interit. Zhang: “I uroj suksese te medha me kete fanelle”. Thohir…

28/08/2016, 13:17 |

Ka ardhur me ne fund dhe komunikata nga ana e Inter per zyrtarizimin e Joao Mario:

“F.C Internazionale eshte shume e lumutur qe i jep mireseardhjen ne klubin zikalter portugezit Joao Mario, qe do jete kete … Read More

ZYRTARE – Dodo te Sampdoria, huazim me obligim blerje

18/08/2016, 23:55 |

Nje tratative qe pasur pershpejtimet dhe ndalesat e saj, por qe ne fund ka pasur nje happy end.

Keshtu, nga sot, Dodo eshte nje lojtar i ri i Sampdorias. Braziliani eshte kthyer te klubi i Ferreros pas nje huazimi … Read More

ZYRTARE – Roberto Mancini nuk eshte me trajner i Inter. Eshte gjetur akordi: zgjidhje konsesuale e kontrates…

08/08/2016, 11:48 |

“F.C Internazionale Milano komunikon se eshte gjetur akordi per zgjidhjen konsesuale te kontrates me trajnerin Roberto Mancini. Shoqeria deshiron te falenderoje Roberton per punen qe ka bere qe nga pranimi i kontrates ne nentor 2014. Ne sezonin e … Read More

Zyrtare – Inter, ja Candreva: kontrate deri me 2020. Do te mbaj numrin 87

03/08/2016, 18:13 |

“F.C. Internazionale eshte e lumtur te zyrtarizoj transferimin e Antonio Candreva nga Lazio”.

Nis keshtu komunikata zyrtare me te cilen klubi zikalter komunikon per transferimin e lojtarit te krahut, pas plote jave me tratativa. “Lojtari – … Read More

ZYRTARE – Cristian Ansaldi lojtar i Interit

30/07/2016, 17:18 |

Ka ardhur me ne fund edhe zyrtarizimi i transferimit te Cristian Ansaldi te Interi.

Mbrojtesi argjentinas i ishte bashkuar ekipit ne Brunico dhe kishte fluturuar me skuadren edhe drejt SHBA por zyrtarizimi i tij nuk kishte ardhur per … Read More

Zyrtare – Biraghi dhe Manaj tek Pescara: ja formula…

11/07/2016, 19:41 |

“F. C Inter zyrtarizon kalimin e mbrojtesit Cristiano Biraghi tek Pescara me titull definitiv”.

Tek Pescara do kaloje me huazim te thjeshte edhe sulmuesi Rey Manaj. Kjo eshte komunikata nga klubi zikalter, te cilet pasi moren … Read More

ZYRTARE – Dimarco lojtar i Empolit

01/07/2016, 16:17 |

Merkato ne shtepine e Interit eshte nje teme shume e nxehte. Po punohet shume ne hyrje per t’i garantuar Mancinit nje skuader sa me te mire por ka levizje edhe dalje. Si zakonisht jane lojtaret e rinje ose … Read More

ZYRTARE – F.C. Internazionale Milano kalon ne pronesi te Suning Group!

06/06/2016, 9:48 |

Nanjing, 06 Qershor 2016 –  F.C. Internazionale dhe Suning Holdings Group zyrtarizojne me kenaqesi marveshjen historike te nje bashkpunimi strategjik. Suning Holdings Group ka blere me sukses shumicen e aksioneve te Interit, nje nga klubeve me te medha ne bote … Read More

ZYRTARE – Erkin lojtar i Interit

01/06/2016, 15:44 |

Caner Erkin eshte zikalter.

Mbrojtesi turk eshte nje lojtar i ri i Interit. Per ate nje kontrate tre vjecare duke nisur nga 1 korriku 2016.

MILANO – Caner Erkin eshte nje lojtar i ri i Interit. … Read More

ZYRTARE – Giardini CFA i ri i Interit!

25/02/2016, 17:59 |

Giovanni Gardini eshte Chief Football Administrator i Interit (drejtori i ri gjeneral).

Ai do te zevendesoj Marco Fassonen qe eshte larguar muaj me pare. Ai do te filloj punen duke filluar nga 1 mars 2016.

Read More

Inter reagon pas zerave per shitjen e Interit nga Thohir: Ja komunikata zyrtare!

25/02/2016, 17:56 |

“F.C. Internazionale mohon kategorikisht hipotezat qe presidenti Thohir kerkon te shese aksionet ne total te Interit ose nje pjese te tyre.

Si pjese e strategjise afatgjate te klubit, klubi i ka kerkuar Goldman Sachs per te … Read More