Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

merkato

Merkato, Eder ne Kine mund te zhbllokoj dy operacione: detajet. Icardi, pas 15 korrikut…

12/07/2018, 0:10 |

Inter tashme ka definuar operacionin Eder duke e shitur ate Jingsu.

Lojtari ka pranuar oferten e klubit tjeter ne pronesi te Suning dhe ne arkat zikalter do te derdhen 6 milione euro per italo-brazilianin.

Keto para, sic raporton Alfredo … Read More

Pedulla: “Inter-Vrsaljko, ekziston vullneti i lojtarit! Kontakte te vazhdueshme dhe…”

11/07/2018, 21:51 |

“Sime Vrsaljko mbetet ne krye te listes se Interit per rolin e mbrojtesit se krahut te djathte”.

Kete raporton eksperti i merkatos Alfredo Pedulla rreth situates se mbrojtesit kroat qe tani po luan kunder Anglise ne gjysme-finale.

Profili i … Read More

Merkato, per George Puscas sirena nga jashte Italise: ja skuadrat e interesuara

11/07/2018, 20:46 |

George Puscas eshte akoma nje lojtar i Interit.

Per sulmuesin e ri rumun parashihej nje shitje para 30 qershorit per te regjistruar nje plusvalence ne bilanc qe do te ndihmonte me parametrat e FPF.

Por ne fund asgje nuk … Read More

Inter dhe merkato, nuk eshte ceshtje emrash por formulash. Duhet ndjekur nje diktat qe…

10/07/2018, 23:00 |

Merkato e Interit nuk ka ndaluar absolutisht ashtu sic duket pas goditjeve te qershorit.

Perkundrazi, drejtori sportiv Piero Ausilio eshte vazhdimisht ne kerkim te nje mbrojtesi te krahut, te nje mesfushori dhe nje sulmuesi krahu.

Sic mesohet nga fcinter1908.it, … Read More

Vrsaljko, Inter ne pole position: zikalterit provojne te bindin Atleticon me nje formule qe…

10/07/2018, 0:09 |

Inter ne pole position per kroatin Sime Vrsaljko.

Kete te pakten raporton eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio qe gjithashtu tregon se si Napoli ka hyre ne gare per mbrojtesin e Atletico Madrid.

Por jo vetem, sepse Napoli eshte … Read More

Roma i jep ultimatum Florenzit: ”Rinovo ose sill 25 milione euro”. Nderkohe Interi dhe agjenti…

09/07/2018, 21:48 |

Po behet e gjate dhe e veshtire tratativa mes Romes dhe Alessandro Florenzit per rinovimin e lojtarit.

E veshtire deri ne ate pike sa, sic raporton edicioni online i La Repubblica, Roma i ka dhene nje ultimatum lojtarit te saj.

Read More

France Football – Interi i “ploteson” nje enderr Morattit? Zikalter me sondazhe per Payet qe…

09/07/2018, 21:16 |

France Football, gazeta e famshme franceze, ishte e para qe kishte folur per nje sondazh te Interin per Yacine Brahimi.

Tani francezet japin nje emer tjeter per repartin e sulmit te zikalterve: Dimitri Payet i Olympique Marseille.

Sipas te … Read More

Drejtori sportiv i Atletico Madrid ne Milano, takim me Ausilion per Vrsaljko! Alternativa eshte…

09/07/2018, 20:56 |

Interi vazhdon kerkimet per nje mbrojtes te krahut te djathte.

Dhe ne mesin e te preferuarve te teknikut Luciano Spalletti, pervec Alessandro Florenzit te Romes, eshte edhe Sime Vrsaljko.

Interi ka nisur prej kohesh kontaktet me klubin madrilen Atletico … Read More

Interi befasohet per Nico Gonzalez! Lojtari drejt Gjermanise per te nenshkruar me…

08/07/2018, 17:14 |

Nicolas Gonzalez te Interi, gati per t’u kryer gjithcka… te pakten keshtu dukej.

Dukej sepse e ardhmja e sulmuesit argjentinas nuk pritet te jete Interi por as Cagliari dhe Serie A ne Itali.

Mediat italiane ne javet e fundit e … Read More

Salcedo-Inter, gjithcka e kryer! Huazim me te drejte blerje dhe shume para te kursyera: detajet

08/07/2018, 14:36 |

Gazzetta dello Sport sot flet per Eddy Salcedon, sulmuesin tjeter i cili do te arrij te Interi.

Gazeta e madhe italiane thekson se sulmuesi vjen te Interi me 1 vit “vonese” duke qene se duhej te transferohej te Interi merkaton … Read More

Kovacic deshiron te largohet nga Real Madrid. Interi ne gare me tre klube tjera!

07/07/2018, 22:37 |

Emri i Mateo Kovacic eshte i destinuar qe te jete nje prej emrave me te nxehte ne merkato.

Futbollisti kroat qe ka pasur nje te kaluar te Interi ka deklaruar per mikrofonat e Marca qe deshiron te largohet.

Kjo si … Read More

Sport – Aleix Vidal nje opsion per Interin. Por eshte Barcelona qe me zikalterit…

07/07/2018, 21:47 |

Sic raporton gazeta iberike Sport, opsioni qe Aleix Vidal te vesh fanellen zikalter eshte ne nje rruge te mire.

Sipas gazetes, Interi per momentin ka qene ne kontakt vetem me agjentet e lojtarit dhe duhet te flas akoma me Barcelonen.

Read More

Villarreal pas Borja Valero? Agjenti: “Eshte i lumtur te Interi”. Nderkohe lojtari…

06/07/2018, 22:31 |

Mesfushori spanjoll i Interit, Borja Valero eshte lidhur me nje kalim te Villarreal gjate diteve te fundit.

fcinternews.it gjate dites se sotme raportoi se mesfushori mund te largohet nga Interi me klubin spanjoll qe eshte i interesuar per sherbimet e … Read More

Salcedo, gjithcka ok. Gagliardini drejt rinovimit. Dimarco afer…

06/07/2018, 22:01 |

Ka qene nje e premte me takime ne zyrat e Interit.

Fillimisht ne zyrat zikalter eshte paraqitur Roberto Gagliardini i shoqeruar nga agjenti i tij Beppe Riso.

Se bashku me mesfushorin zikalter, raporton kanali satelitor Sky Sport, dirigjentet e Interit … Read More