Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Politano

Drejt Inter-Torino, Vrsaljko dhe Perisic e nisin nga minuta e pare! Keita-Politano, favorisht eshte…

24/08/2018, 22:15 |

Sime Vrsaljko dhe Matteo Politano jane favorit ndaj Danilo D’Ambrosio perkatesisht Keita Balde ne idete e formacionit te Luciano Spallettit per ndeshjen ndaj Torinos.

Kur per ndeshjen e dyte te kampionatit na ndajne me pak se 48 ore, tekniku zikalter … Read More

ZYRTARE – Politano eshte lojtar i ri i Interit!

30/06/2018, 18:47 |

Per transferimin e Matteo Politano te Interi mungonte vetem zyrtarizimi dhe ky zyrtarizim ka ardhur pak minuta me pare.

Sulmuesi italian tashme eshte edhe zyrtarisht lojtar i Interit duke u transferuar ne zikalter si huazim me te drejte blerje. Klubi … Read More

Stramaccioni: “Interista, ju zbuloj sekretet e Politanos. Florenzi? E doja te Interi, por…”

30/06/2018, 13:16 |

Matteo Politano u zbulua nga Bruno Conti, pastaj punoi me Andrea Stramaccionin.

Ish-trajneri zikalter e ka stervitur lojtarin tek te rinjte e Romes dhe se bashku kishin fituar edhe skudeton ne kategorine Allievi ne sezonin 2009-2010.

Nje sezon qe … Read More

Inter, eshte e kryer per Politanon: lojtari neser ne Milano! Te shtunen vizitat mjeksore dhe…

28/06/2018, 23:32 |

Interi dhe Sassuolo kane arritur marreveshje per Matteo Politanon.

Kete raporton eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio qe permes sajtit te tij tregon se si sulmuesi italian se shpejti do te behet nje lojtar i ri i Interit.

Politano … Read More

Politano drejt Interit, agjenti: “Duam te mbyllim shpejt, lojtari do te ishte i lumtur”. Vizitat mjeksore…

28/06/2018, 18:28 |

Hap pas hapi Matteo Politano afrohet te Interi.

Jane ore shume te nxehta per transferimin e lojtarit te Sassuolos nen urdherat e Luciano Spallettit ne maxi-operacionin qe Piero Ausilio po negocion me klubin emilian.

Dhe pak me pare nje … Read More

Inter, risi ne marreveshjen per Politano: detajet. Sulmuesi i Sassuolos nuk perjashton…

27/06/2018, 21:49 |

Interi deshiron Politanon dhe shpejton per rinovimin e Vecinos.

Ne marreveshjen per sulmuesin italian te Sassuolos tani mund te futet sulmuesi danez i Interit, Jens Odgaard.

Ne oret e fundit jane shpeshtuar kontaktet mes dy klubeve dhe ardhja e … Read More

Inter-Politano, drejt huazimit me te drejte blerje: ja shifrat! Duhet miratimi i Squinzit dhe…

27/06/2018, 18:26 |

Dje zyrtarizimi i Radja Nainggolan kurse sot pasdite nenshkrimi i Alessandro Bastoni qe vjen nga Atalanta.

Interi pergaditet keshtu qe te pres me ne fund mbrojtesin e ditelindjes 1999 qe ishte bllokuar ne sezonin e kaluar.

Bastoni do te … Read More

Di Marzio – Merkato, Interi nuk di te ndalet me: Politano shume afer! Malcom…

26/06/2018, 23:25 |

Matteo Politano eshte drejt transferimit te Inter.

Sulmuesi italian i Sassuolos duket se do te jete transferimi i radhes te zikalterit, te pakten keshtu raporton Sky Sport.

Kanali satelitor italian thote se tashme ka nje marreveshje baze me Sassuolon … Read More

Pastorello ne zyrat e Interit: dy oferta per Candreva. Malcom, Politano dhe Nagatomo…

21/06/2018, 19:35 |

Federico Pastorello ne zyrat e Interit eshte gjithmone burim i te rejave te rendesishme.

Agjenti italian (qe po negocion ne disa fronte me klubin zikalter) eshte paraqitur ne zyrat e klubit per te diskutuar rreth tre situatave qe e shohin … Read More

fcinternews.it – Inter-Sassuolo, takim i ri per Politano: cash+lojtare per sprintin final!

20/06/2018, 22:48 |

Takim i ri gjate dites mes Interit dhe Sassuolos per Matteo Politano.

Ky takim, sic raporton fcinternws.it, ka sherbyer per te definuar kalimin e lojtarit tek zikalter me klubet qe po shkojne drejt nje marreveshje.

Emilianet sipas informacioneve te … Read More

Sky – Politano, gjate javes nje takim mes Interit dhe agjentit. Suning ka caktuar nje buxhet qe…

10/06/2018, 19:55 |

Javen e ardhshme do te kete nje takim mes dirigjences se Interit dhe Davide Lippi, agjent i Matteo Politano.

Davide Lippi qe ka qene ne ditet e kaluara ne zyrat e Interit per te formalizuar rinovimin e kontrates deri me … Read More

Inter vrapon ne krahe: transferimi i Malcom nuk perjashton ardhjen e Politano!

09/06/2018, 15:49 |

Malcom dhe Politano se bashku te Interi?

Eshte e mundshme. Sic raporton Sy Sport, klubi zikalter nuk e perjashton mundesine qe ne krahet e sulmit te kete nje goditje te dyfishte.

Per sulmuesin e Sassuolos eshte i forte interesimi … Read More

Agjenti i Politano konfirmon interesimin e Interit: “Po punojme”. Nderkohe sot ka rinovuar…

07/06/2018, 22:17 |

Matteo Politano eshte nje prej lojtareve qe eshte lidhur me nje kalim te Interi gjate ketyre jave.

Ai ishte protagonist ne pjesen e dyte te sezonit me Sassuolon duke i ndihmuar ekipit te tij qe te ike nga zona e … Read More

Inter dhe Milan ne gare per lojtarin e Sassulos: Interi do te perdore Pinamontin si shkembim?

12/04/2018, 17:01 |

Sulmuesi i krahut te Sassuolo pelqehet shume nga Interi dhe nga Milani.

Matteo Politano ka ndezur nje nje derbi te vertete ndermjet dy skuadrave te Milanos.

Per kete gje shkruan sot Tuttosport e cila tregon se si sulmuesi i krahut … Read More