Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

tuttosport

SHTYPI I DITES – “Icardi ‘ha’ derbin. Kapiteni i Interit tradheton…” (05 Prill)

05/04/2018, 9:26 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin:

“Icardi si mangia il derby” eshte titulli kryesor i Gazzettes qe ne shqip do te thote … Read More

Inter, e ardhmja e Brozovic ne dyshim: shitje perfundimtare ne qershor ose…

04/04/2018, 10:44 |

Marcelo Brozovic eshte njeri prej pikave kyce te rilindjes se Interit: mesfushori kroat ka mare celesat e skuadres ne dore dhe ka dhuruar paraqitje te nje niveli teper te larte, pa asnje gjurme te jo-vazhdimesise qe ka treguar ne te … Read More

SHTYPI I DITES – “Mami, cfare derbi: ja cfare pritet te ndodhe sot!” (04 Prill)

04/04/2018, 9:45 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 04 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin dhe derbin: “Mami, cfare derbi. San Siro, ora 18:30: me ne fund nje sfide kualiteti qe … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, mos i humb keta djem rruges. Klubi ka vendosur per Spallettin…” (29 Mars)

29/03/2018, 10:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 29 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin: “Interi premton shume: Zikalterit qe fitojne Viareggio dhe merkato low cost e kinezeve. Analiza: Mos i … Read More

Merkato Inter, Strootman objektivi i pare ne mesfushe. Ne sulm syte tek Memphis…

27/03/2018, 10:02 |

Zikalterit kane ndjekur nga afer Hollanden per te ndjekur De Vrij, mesfushorin e Romes dhe sulmuesin e krahut te Lyon.

Kampionati eshte ndalur per shkak te miqesoreve te kombetareve, por Interi nuk ka mbetur aspak e palevizshme.

Vezhguesit zikalter jane … Read More

SHTYPI I DITES – “Nese Interi shkon ne Champions, Spalleti mer dhurate…” (26 Mars 2018)

26/03/2018, 9:36 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport i kushton titullin kyresor fitores se Ferrarit, por shkruan ne faqen e saj te pare edhe per llogarite e Serie A: “Llogari … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, De Vrij eshte i yti. Milan, prokuroria heton per pastrim parash.” (25 Mars)

25/03/2018, 11:38 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport ne faqen e saj te pare shkruan: “De Vrij tek Interi. Blitzi eshte mbyllur me sukses per hollandezin, eshte mundur Barcelona. Tani e ka … Read More

SHTYPI I DITES – “Italia mbetet e vogel. Argjentina e anullon totalisht!” (24 Mars 2018)

24/03/2018, 11:06 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport faqen e saj te pare ja dedikon sot totalisht Italise dhe shkruan “Italia mbetet e vogel. Argjentina na mund 2-0. Me Messin ne … Read More

SHTYPI I DITES – “Sampaoli skarcon Icardin dhe deklaron: “Ka probleme me…” (23 Mars 2018)

23/03/2018, 10:09 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport faqen e saj te pare ja dedikon sot totalisht Ferrarit dhe shkruan “Tek e kuqja besojme”. Ne brendesi te saj, Gazzetta shkruan per … Read More

“Martinez nje fenomen, cfare goditje ke bere Inter. Eshte pak Aguero pak Tevez. Do te behet…”

21/03/2018, 12:59 |

“Lautaro Martinez? Interi ka mare ne skuader nje fenomen te padiskutueshem. Kishte kohe qe nuk shikoja nje lojtar 20 vjecar me keto cilesi. Kam folur me shume njerez te futbollit ne Argjentine dhe te gjiteh me kane thene qe nje … Read More

Cancelo, blerja nga Valencia shume e komplikuar: ja cfare e bllokon investimin e Interit!

21/03/2018, 12:15 |

Klubi zikalter deshiron qe ta konfirmoje mbrojtesin e krahut te djathte portugez, por me sa duket, nuk mund ti lejoje vetes nje investim prej 35 milione eurosh.

Ne Interin e Spallettit po vihet gjithmone e me shume ne dukje Joao … Read More

SHTYPI I DITES – “Jeta e dyte e Ivan Perisic. Do te vazhdoje te kete…” (21 Mars 2018)

21/03/2018, 10:38 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 21 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Jeta e dyte e Ivan Perisic: kroati ishte copa qe i mungonte Spallettit per formimin e ‘puzzle’. A … Read More

SHTYPI I DITES – “Interviste eskluzive me Wanden: “Ai vlen me shume cdo dite qe…” (20 Mars 2018)

20/03/2018, 10:35 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e saj te pare: “Interviste eskluzive. Wanda: “Maurito thesari im”. Gruaja-agjente tregon Icardin baba, burre dhe kampion. “Beson tek Interi. … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi asfalton Samp. Spalletti: “Po i kam provokuar lojtaret dhe…” (19 Mars 2018)

19/03/2018, 10:30 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e saj te pare: “Champions, Interi eshte ne vendi ne katert, Milani nga pas. Me mire Icardi se kurre. … Read More