Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Bujar Berishaj

Inter, sonte ne Milano ateron Sime Vrsaljko: ja shifrat dhe detajet e marreveshjes per kroatin

31/07/2018, 22:13 |

Sime Vrsaljko praktikisht tashme eshte nje lojtar i Interit.

Keshtu kane marre fund tratativat e gjata dhe takimet qe ne fund kane rezultuar me sukses per te sjellur lojtarin ne Milano.

Sic raporton Sport Mediaset permes sajtit zyrtar, tashme … Read More

Drejt Inter-Chelsea: eshte Emmers. Ne sulm nga minuta e pare Martinez, mbrojtja dhe mesfusha…

28/07/2018, 12:43 |

Interi sonte luan miqesoren e pare ne kuader te International Champions Cup.

Dhe kundershtari i zikalterve do te jete Chelsea i Maurizio Sarri me ndeshjen qe do te luhet ne Allianz Riviera ne Nice.

Keshtu sonte, sic raporton Tuttosport, Luciano … Read More

Inter ne kerkim te mesfushorit: Arturo Vidal ne pole position! Ka edhe dy emra tjere qe…

28/07/2018, 11:57 |

Luciano Spalletti i ka kerkuar klubit nje mesfushor qe ka nje karakteristike specifike: nje eksperience nderkombetare.

Ja perse Nicolo Barella, edhe pse i pelqen shume klubit zikalter, per momentin eshte ne plan te dyte.

Ausilio mund ta marr ne cdo … Read More

Inter, pothuajse e kryer per Vrsaljkon: Lojtari ne Milano mes te henes dhe se martes?

28/07/2018, 11:23 |

Sime Vrsaljko eshte praktikisht nje lojtar i ri i Interit.

Pas sinjaleve pozitive ne oret e fundit nga Atletico Madrid nuk eshte aspak per t’u perjashtuar nje mbyllje e menjehershme e operacionit.

Keshtu mbrojtesi kroat mund te jete ne Milano … Read More

Inter, Vrsaljko asnjehere me afer se tani! Oferte e re te Atletico Madrid, per vizitat mjeksore…

26/07/2018, 22:39 |

Inter po kerkon te shpejtoj per Sime Vrsaljko dhe te sjell lojtarin ne Milano.

Deri tani zikalterit eshte dashur te perballen me murin e Atletico Madrid qe nuk deshiron te heq dore nga 30 milione eurot qe kerkon per mbrojtesin … Read More

Interi tani eshte nje ankth per Joao Marion. Shfaqet nje klauzole dhe nga Spanja interesohet…

26/07/2018, 22:16 |

Joao Mario po fillon te shqetesohet.

Ankthi i madh i madh, qe te kthehet ne Milano dhe te jete ne dispozicionin e Luciano Spallettit, eshte gati per t’u konkretizuar.

Sic thote O Jogo, Interi tashme ka paralajmeruar lojtarin se ne … Read More

Antonello: “Merkato nuk ka perfunduar. Vidal? Nje kampion, te shohim ne oret e ardhshme…”

26/07/2018, 21:23 |

Alessandro Antonello, administrator i deleguar i Interit, sot ishte pjesemarres ne shortin e kalendarit te Serie A.

E pyetjet rreth merkatos, me emrat si Vidal e Vrsaljko, nuk kishin se si te mungonin. Pa harruar edhe disa komente rreth Nainggolan … Read More

Spalletti: “Sassuolo? Duhet te fitojme qe t’i bejme nje nder presidentit te tyre sepse…”

26/07/2018, 20:58 |

Shorti per kalendarin e Serie A tashme eshte hedhur dhe Interi ka mesuar kundershtaret neper javet e ndryshme, me Sassuolon qe do te jete kundershtari i pare.

Dhe pas shortit InterTV i ka kerkuar nje mendim trajnerit zikalter Luciano Spalletti … Read More

Inter, ja kalendari per 2018/19: nje fillim i lehte ne leter por cfare fundi i nxehte! (FOTO)

26/07/2018, 20:40 |

Sot eshte hedhur shorti per kalendarin e sezonit 2018/19 ne Serie A.

Dhe per Interin e Luciano Spallettit eshte nje fillim kampionati i lehte, te pakten ne leter, por nje fund qe do i shoh zikalterit te impenjuar ne disa … Read More

Inter, nga idea Vidal e deri te Kovacic per mesfushen: ja situata. Per te mos harruar edhe dy…

22/07/2018, 0:27 |

Pas kthimit nga Nanjing, Piero Ausilio studion te gjitha opsionet e mundshme per te bere goditjen e ardhshme ne merkato.

Dhe me emrin e Sime Vrsaljko qe eshte gjithmone e me i nxehte per rolin e mbrojtesit te krahut te … Read More

Spalletti: “Asamoah shume mire si mesfushor, Dalbert me i qete. E rendesishme eshte qe…”

21/07/2018, 23:39 |

Inter dhe Zenit u ndane ne barazim me rezultat 3-3 ne miqesoren e trete te para-sezonit per zikalterit me golat qe u shenuan nga Candreva, Icardi dhe Lautaro Martinez.

Ne fund te miqesores qe u zhvillua ne Pisa kunder Zenit, … Read More

AS – Vrsaljko, Suning i jep Ausilios driten e gjelber per te mbyllur tratativen: ja detajet

21/07/2018, 23:11 |

Duket se drejtori sportiv Piero Ausilio eshte kthyer me lajme te mira nga Kina.

Ne fakt sic raporton gazeta spanjolle AS, udhetimi i drejtorit sportiv zikalter ne Kine ka qene shume i rendesishem sa i perket kroatit Sime Vrsaljko.

Read More

VIDEO – Inter-Zenit, barazim me 6 gola! E nis Candreva e mbyll Lautaro: ja golat dhe rastet

21/07/2018, 22:49 |

Inter ka luajtur miqesoren e trete para-sezonale kunder ekipit rus Zenit.

Nje ndeshje qe ka perfunduar me barazim por me plot 6 gola te shenuar per rezultatin perfundimtar 3-3.

Goli i pare u shenua nga Candreva qe me nje … Read More

Nga “Une vlej 40 milione” deri te “S’kam pse te paraqitem ne Appiano”: te gjitha arsyet pse duhet shitur J.Mario

20/07/2018, 21:43 |

“Interi? Nuk dua ta provoj serish, do te mungonte motivimi i duhur. Eshte nje eksperience e mbyllur, pa asnje dyshim”.

Keshtu kishte folur Joao Mario ne fillim te qershorit per Gazzetta dello Sport kur eshte pyetur rreth raportit me Interin.

Read More