Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Inter – Eintracht Frankfurt: Ja ku mund ta shikoni ndeshjen live!

09/08/2014, 13:46 |

Inter-Frankfurt luhet neser dhe tashme eshte vendosur se ku do te transmetohet miqesorja.

Ndeshja do te luhet te dielen me daten 10 Gusht 2014 e do te nise ne oren 15:30, e do mund te ndiqet … Read More

Sky – Ausilio po pergatit shitjet e lojtareve dhe me pas…

09/08/2014, 13:09 |

Pasi Ausilio ka blere lojtaret e kerkuar nga tekniku (ne pritje te zhbllokimit edhe te ardhjes se Gary Medel), ai tashme po mendon per shitjen e disa lojtareve dhe krijimin e nje buxheti te vogel.

Hugo Campagnaro tashme eshte vetemnje … Read More

Bluza e pare e Interit e dyta me e bukura ne Bote! Kush e kishte menduar?

08/08/2014, 18:25 |

E kujt do i shkonte ne mendje? Pikerisht bluza te cilen Interistat e pane me dyshim, dhe pakenaqesi ne fillim, do te pelqehej kaq shume… Tashme pothuajse te gjithe e dashurojne dhe duan ta blejne…

Per … Read More

Osvaldo ka zgjedhur numrin e bluzes. Do te jete…

06/08/2014, 13:43 |

Duhet te jete e enjtja dita e prezantimit te tij perpara shtypit dhe tashme Osvaldo konsiderohet si nje lojtar zikalter, edhe pse zyrtarizimi nuk ka ardhur ende.

Sipas asaj qe shkruan Corriere dello Sport, sulmuesi i … Read More

Ne Itali flasin qe tani per Interin e Mazzarrit: Ja formacioni ne sezonin e ardhshem sipas tyre…

05/08/2014, 23:03 |

Mungon vetem pak fare nga zyrtarizimi i Daniel Osvaldo dhe i Gary Medel.

Interi me keto dy lojtare ka riforcuar ne menyre decizive skuadren dhe eshte gati per nje beteje te vertete gjate kampionatit me rivalet … Read More

LIVE – Inter-Trentino Team, ja formacioni i Interit! Bonazzoli-Icardi ne sulm…

16/07/2014, 15:46 |

Erdhi koha per miqesoren e pare te sezonit: Pas nje jave qe nga fillimi i stervitjes ne Pinzolo, Interi i Walter Mazzarrit sot do te perballet kunder Trentino Team ne nje ndeshje stervitore(test match). Do te jete mundesia … Read More

M’Vila: “Shpresoj qe te bej nje sezon te madh. Deshiroj qe me Interin…”

16/07/2014, 15:19 |

Fjalet e pare si Interist per Yann M’Vila i cili eshte ndaluar pas stervitjes te thote disa fjale per Inter Channel.

Ja cfare ka thene ai: “Deshiroj te pershendes te gjithe tifozet e Interit dhe dua … Read More

Ne Algjeri: “Ne oret e ardheshme do te vije nje oferte e West Ham per Saphir Taider…”

16/07/2014, 15:16 |

Mund te jete Premier League ne te ardhmen e Saphir Taider.

Sipas asaj qe shkruajne gazetat e ndryshme algjeriane, mund te vije ne oret e ardheshme nje oferte nga West Ham per ish mesfushorin e Bolognes … Read More

Gazzetta dello Sport – Interi po tundon Cardif: Ja shifra per Medel si dhe e drejta blerjes direkt…

16/07/2014, 15:07 |

Interi po provon qe te beje sulmin perfundimtar per te sjelle ne Milano Gary Medel.

Sic shkruan Gazzetta dello Sport ne keto minuta, formula e transferimit do te jete nje huazim me “te drejte blerje alla … Read More

FOTO – Bluza e re e Interit nuk pelqehet? Po cfare thoni: Ne dyqan ka mbaruar tashme!

16/07/2014, 14:46 |

“Bota eshte e bukur sepse eshte e ndryshme” – ka thene dikush shume kohe me pare.

Mire, ky koncept mund te perdoret ne menyre perfekte tek bluza e re e Interit. Sapo eshte prezantuar ne shtyp, … Read More

ZYRTARE – Hamebus M’Vila: Eshte lojtar i Interit. Prezantimi do te behet…

15/07/2014, 22:29 |

“Tashme eshte zyrtare. Yann M’Vila eshte nje lojtar i Interit. Lojtari do te prezantohet te shtunen ne zyren per shtyp te Interit ne Pinzolo”.

Me keto fjale ne accountin zyrtar te Interit ne Twitter jepet zyrtarizimi … Read More

Sky – Duncan-Sampdoria, mbyllet te enjten: Ja detajet!

15/07/2014, 13:19 |

“Te enjten eshte dita e duhur per Sampdoruan qe te mbyllet marveshja per Duncan” – thote Sky.

I riu Ganez do te shkoje ne Genoa per nje huazim dy vjecar tek bardh e kalterit, me te … Read More

Joel Obi: “Deshiroj te luftoj per nje vend tek Interi. Nuk dua te largohem. Ketu…”

15/07/2014, 13:09 |

Joel Obi deshiron te luaje kartat e tij me cdo kusht tek Interi dhe nuk deshiron te largohet per asgje ne bote.

Dhe kete gje lojtari Nigerian ja ka treguar shtypit te vendit te tij: “Jam … Read More

Pinzolo 2014 – Neser luhet miqesorja e pare. Nderkohe sot Mazzarri…

15/07/2014, 12:52 |

Fillon te behet gjithcka serioze ne shtepine Inter. Sot jane ne program dy stervitje, nderkohe neser, ne oren 17:00 do te luhet miqesorja e pare e sezonit kunder Trentino Team ne Stadio Pineta.

Nderkohe, sot, tekniku … Read More