Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Familja Moratti tek Interi: Angelomario ka postin me te rendesishem. Milly eshte tek…

23/08/2014, 14:51 |

Ne nje analize qe ka bere Tuttosport tek niveli drejtues tek Interi, ka nxjerre ne pah se cfare pozicionesh mban familja Moratti ne shoqerine zikalter.

Eshte pikerisht i Angelomario Morattit, djalit te Massimo Morattit, posti me … Read More

Mbaye-Genoa, deshton gjithcka? Problemi eshte Gasperini…

23/08/2014, 14:50 |

Ftohet jashtezakonisht shume pista qe conte Ibrahima Mbaye tek Genoa. Ceshtja nuk eshte aspak ekonomike dhe nuk ka probleme ndermjet Interit dhe presidentit te Genoas Enrico Preziosi, por problemi qendron tek dyshimet me natyre taktike qe ka tekniku … Read More

Botta dhe Schelotto nje hap larg Chievos: Ja formula! Lamtumire Biabiany?

23/08/2014, 14:39 |

Ruben Botta dhe Ezequiel Schelotto jane nje hap larg Chievo Verones, ekip i cili do i mare te dy nga huazim nga Interi.

Kete gje shkruan Sky Sport per dy lojtaret zikalter. Dy argjentinasit, te cilet … Read More

Sky – Guarin do te shitet 16 milione euro e lart. Interi nuk ka nevoje te shese, prandaj…

22/08/2014, 13:47 |

Kush deshiron Guarin duhet te dije se Interi nuk do te zbrese poshte cmimit 16 milione euro.

“Pas takimit me agjentin e lojtarit dhe pas kontakteve te para me Zenit (qe per momentin nuk duket se … Read More

Gazzetta – Guarin, Inter dhe Zenit: Sapo mbaroi takimi, oferte zyrtare per te! Por ai po pret…

21/08/2014, 22:12 |

Gazzetta dello Sport e cila sot ka folur per nje takim te mundshem te Interit dhe Zenitit te Shen Peterburgut sebashku me agjentin e Guarin, ka dhene te reja te tjera per situaten e kolumbianit.

Read More

Me Balotellin perfitimin me te madh e ka bere Interi: Shifrat flasin qarte!

21/08/2014, 21:37 |

Me Balotellin perfitimin me te madh ekonomikisht e ka bere Interi.

Shoqeria zikalter e ka blere nga Lumezzane ne 2006 per vetem 350 mije euro dhe me pas e ka shitur tek Manchester City per 30 … Read More

Sky – Stjarnan vs Inter, del ne pah opsioni i trete per formacionin. Ne sulm Icardi dhe Botta?

20/08/2014, 13:23 |

Nga Islanda dhe nga Sky vijne lajmet e fundit persa i perket formacionit te mundshem te Interit sot qe do te perballet me Stjarnan ne ndeshjen e pare te vlefshme per raundin para-eleminator te Europa League.

Read More

Stjarnan-Inter, ja se ku do te transmetohet ndeshja ne Itali!

19/08/2014, 21:43 |

Neser do te zhvillohet ndeshja e vlefshme per turin para-eleminator te Europa League Stjarnan-Inter. Zikalterit shpresojne te fitojne neser per te filluar sezonin ne menyren me te mire te mundeshme.

Stjarnan-Inter do te luhet ne oren … Read More

Thohir deshiron goditjen e madhe. Biabiany eshte bllokuar, por ai po mendon per…

18/08/2014, 14:30 |

Interi po mendon per me larte, por nderkohe ka bllokuar Biabiany.

Eshte ky skenari qe ka mare forme ne kete moment ne shtepine zikalter. Shitja e Guarin eshte gjithmone e me shume e nevojshme, e per … Read More

Gazzetta – Interi titullar? Vetem njeri ndermjet Medel dhe M’Vila. Kush rrezikon me shume?

18/08/2014, 13:54 |

Interi po pergatitet per ndeshjen e pare zyrtare te sezonit te ri dhe deshiron qe te paraqitet sa me mire per fillimin e kampionatit Italian me 31 Gusht.

Kunder Stjarnan dhe me shume mundesi edhe kunder Torinos, nuk do te … Read More

Mbaye rinovon me Interin: Ja foto dhe detajet. Nderkohe do te largohet tek Genoa per…

12/08/2014, 15:36 |

Ibrahima Mbaye ka firmosur kontraten e tij te re me Interin: Nga 2016 deri ne 2017, 600 mije euro ne sezon plus bonuse, asnje surprize. Ja tek ju, foto eskluzive e postuar ne web nga Alfredo Pedulla, gazetar … Read More

Eintracht Frankfurt-Inter, formacionet e mundeshme: Eshte Kovacic dhe M’Vila…

10/08/2014, 11:56 |

Sot Interi zbret ne fushe per miqesoren e pare pas rikthimit ne Europe nga turneu ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes.

Zikalterit do te sfidojne Eintracht Frankfurt dhe do te jete debutimi nga minuta e pare … Read More

Inter, mision per te gjetur talente: Belgjika dhe Hollanda vende te ‘nxehta’. Por Thohir deshiron…

10/08/2014, 11:51 |

Ne kerkim te talenteve te rinj ne vendet e uleta, zbuluesit e talenteve zikalter jane ndare neper zona te ndryshme.

Ne kete moment, vemendjen e 007 te Interit eshte shperndare kudo neper turnete e vegjel ne … Read More

VIDEO – Princ Milito rikthehet tek goli me bluzen e Racing! Nje gjuajtje…

10/08/2014, 11:35 |

Princi Diego Milito tashme luan per Racing Avallenada dhe ka derguar ne ekstaze jo vetem tifozet e skuadres se tij aktuale or edhe shume tifoze te Interit qe kane mbetur te afeksionuar ende me te.

Skuadra … Read More