Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Ne plan te pare

Lukaku flet shume i penduar: “Kam lenduar disa njerez e nuk do e beja me kurre. Por premtoj se tani te Inter…”

15/07/2022, 9:06 |

Gjate prezantimit diten e djeshme te fanelles se re te Interit Home 22-23 ne piacen Gae Aulenti, Lautaro Martinez, Nicolò Barella dhe Romelu Lukaku kane dhene edhe disa pergjigje per disa pyetje te gazetareve.

Keto kane qene fjalet e belgut, i … Read More

Napoli, Spalletti flet hapur per objektivin e Interit? “Po, me pelqen shume: ka kualitet dhe ka edhe…”

13/07/2022, 19:13 |

Diten e djeshme, direkt nga grumbullimi i Dimaro, tranjeri i Napolit, Luciano Spalletti ka folur edhe per merkaton.

Ish-tranjeri i Interit keshtu ka dale hapur per nje emer te rendesishem ne merkato dhe ne nje fare menyre, i ka shpallur … Read More

Inter dje Inzaghi ka dhene nje lajm te madh por mund t’ju kete shpetuar: “Ai per here te pare ka pranuar se…”

13/07/2022, 19:12 |

Diten e djeshme Inter ka luajtur nje ndeshje miqesore me skuadren e Luganos dhe djemte e tij kane fituar me rezultatin 1-4.

Ka qene nje ndeshje e luajtur shume mire ku shume nga lojtaret zikalter jane paraqitur mire dhe pse … Read More

Inter, Biasin eshte i sigurt: “Kam marre vesh shifren qe do te mbyllet Bremer: Marotta do te paguaje…”

13/07/2022, 17:49 |

Ne nje direkte ne Twitch diten e sotme, gazetari i njohur, Fabrizio Biasin ka folur keshtu per pisten Gleison Bremer.

Braziliani deri me sot ka qene nje nga emrat me te nxehte te merkatos se Interit edhe pse Torino po … Read More

Drejtuesi i njohur Marchetti flet i habitur: “Nuk ja kam idene se si ja ka dale Interi te beje nje…”

13/07/2022, 9:03 |

Stefano Marchetti, drejtuesi i njohur italian qe sot eshte drejtori i pergjithshem i Cittadella, ka folur per Tuttomercatoweb.

Ai eshte ndalur te merkato ne pergjithesi dhe ka folur edhe per Interin, ku zikalterit sipas tij kane bere nje mrekulli kete sezon.

“Une … Read More

Inter, D’Ambrosio i dergon klubit mesazh per Skriniar pas Lugano-Inter: “Ajo qe do te donim te gjithe eshte qe…”

13/07/2022, 9:03 |

Ne fund te ndeshjes ndermjet Luganos dhe Interit, per lojtarin me te mire te ndeshjes, Danilo D’Ambrosio, ka pasur edhe nje interviste.

Ai ka thene keto fjale per mediat:

“Ndjesite jane teper pozitive. Eshte nje grup qe ka deshire te … Read More

Serie A, flet edhe Ballardini: “Ne kete moment shoh vetem nje skuader super te forte dhe favorite: ata jane…”

12/07/2022, 19:21 |

Davide Ballardini, ish-tranjeri i Genoas ka folur per La Gazzetta dello Sport per garen Scudetto dhe ka dhene keshtu mendimin e tij.

Keto kane qene fjalet e tij ku eshte ndalur goxha edhe te rikthimi ne Serie A e nje … Read More

Inter, blerjet e reja ‘fshehin’ te papriturat e Inzaghit kete sezon: “Ja si ai deshiron ti habise te gjithe: duke…”

12/07/2022, 16:20 |

Me sa duket, te lojtaret e rinj te mberritur ne Milano fshehin te gjithe idene e re te lojes dhe te papriturat e ketij sezoni per Simone Inzaghin.

Sipas asaj qe shkruan La Gazzetta dello Sport, ne fakt, tranjeri zikalter … Read More

Inter, gati 20 milionet e para nga merkato? “Tashme mungon shume pak: lojtari i ka thene po edhe…”

12/07/2022, 16:20 |

Andrea Pinamonti eshte gjithmone e me shume afer Monzes. Kete gje tregon diten e sotme FcInter1908.it.

Sulmuesi qe eshte ne pronesi te Interit duket se eshte bindur qe te pranoje oferten e bere nga klubi i Gallianit dhe Berlusconit.

Ata … Read More

Inter, zbulohet oferta e klubit per Alexis Sanchez: “Ja sa milione euro te japim vetem qe te largohesh: plot…”

12/07/2022, 9:25 |

Pasi eshte mbyllur diten e djeshme edhe largimi i Arturo Vidal me prishje kontrate, tashme Inter eshte perqendruar te Alexis Sanchez.

Eshte pikerisht largimi i tij nje prioritet ne kete moment dhe pse eshte goxha me e veshtire se Arturo … Read More

Inter, Dzeko ka nje prioritet te madh: “Ja cfare i ka komunikuar klubit diten e djeshme: deshiron te…”

12/07/2022, 9:25 |

Rikthimi i tij ne Milano eshte parashikuar per diten e merkure, por Edin Dzeko i ka pershpejtuar etapat dhe eshte kthyer ne Appianp Gentile qe diten e djeshme.

Nje sinjal i rendesishem ky nga sulmuesi boshnjak qe pertej zerave te … Read More

Inter, gazetari i njohur italian nuk permbahet: “E dini cfare goditje ka bere Inter me Asllanin? Per mua eshte…”

11/07/2022, 18:58 |

Mario Sconcerti, gazetari i njohur italian, nuk eshte permbajtur diten e sotme duke folur per Kristjan Asllanin, blerjen me te re te Interit.

Ai ka thene disa fjale vertete te rendesishme per Calciomercato.com: “Sot per sot, me ato qe kane blere … Read More

INTER, INZAGHI NDRYSHON SKEMEN PER LUKAKUN? “Ja hipoteza me e fundit: tranjeri po mendon per dy…”

11/07/2022, 18:49 |

Me sa duket, ardhja e Romelu Lukaku ne Milano ka bere qe Simone Inzaghi te mendoje per nje ndryshim skeme.

Eksperimenti i 3-4-1-2 duket ne horizont, sidomos me ardhjen e mundshme te Dybala, por Inzaghi ka edhe nje ide tjeter.

Read More

Sport Mediaset, cfare lajmi: “Inter, Lukaku duke folur me miqte e tij ka zbuluar se e ardhmja e tij eshte ne…”

11/07/2022, 17:05 |

Ne fillim ka bere gjithcka qe te rikthehet tek Inter. Nderkohe, tani eshte gati te beje akoma edhe me shume per te mos u larguar me.

Po flasim per Romelu Lukaku qe u largua nga Milano me buje sezonin e … Read More