Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

Ne plan te pare

SM – Moratti Thohir, mungon vetem lajmerimi zyrtar. Marreveshja…”

27/06/2013, 23:33 |

Nga Sport Mediaset vijne lajmet e fundit mbi ceshtjen Moratti-Thohir: “Marreveshja mes Massimo Morattit dhe Erick Thohir nuk i takon vetem aksioneve te shoqerise apo vleresimit te paketes aksionare. Marreveshja eshte konkretizuar edhe per stadiumin dhe projektin teknik, … Read More

Thohir flet dhe meson per Interin ne Twitter

27/06/2013, 23:07 |

Prej shume kohesh nuk kishim asnje tweet per Interin nga ana e Erick Thohir. Duket sikur i ka ruajtur te gjitha per sot, menjehere pasi mediat treguan se marreveshja mes Thohir dhe Morattit eshte shume prane (flitet per … Read More

Zyrtare: Paulino ka firmosur per Interin!

27/06/2013, 20:05 |

Drejtuesat e Interit jane kthyer ne nje makineri zbuluesesh talentesh pafund. Ata me vitet e fundit kane zbuluar shume talente interesant, por vazhdojne te sjellin ne gjirin e Interit goxha lojtare me te ardhme.

I fundit … Read More

Sky – Thohir-Moratti, eshte vulosur gjithcka! Ja sa aksione do te kete ai, e cfare do te behet ne merkato!

27/06/2013, 19:21 |

Ne oret e fundit ju folem per afrimin e Thohir me Interin, dhe mesa duket tani vertetohet gjithcka, te pakten sipas Sky.

Nga studiot e Sky vjen lajmi se Thohir dhe Moratti kane rene dakord per … Read More

Julio Cesar: “Penalltia e Forlan? Qe kur vuri topin tek pika…”

27/06/2013, 19:12 |

Dy ish zikalter, dhe nje top nga pika e penalltise. Nga njera ane me bluzen e brazilit ishte Julio Cesar, nga ana tjeter me bluzen e Uruguayt ishte Diego Forlan.

Ne gjysemfinalen e djeshme te Confederations … Read More

SportMediaset insiston: Thohir ka blere Interin

27/06/2013, 11:29 |

Redaksia sportive e SportMediaset insiston ne bindjen e saj: Erick Thohir ka blere Interin. Sipas saj, kane qene decizive ditet e fundit, kur eshte shfrytezuar momenti kur shtypi nuk eshte marre shume me kete ceshtje dhe Moratti dhe … Read More

Inter, cfare faze pregatitore! Miqesore me Real Madrid!

27/06/2013, 10:54 |

Eshte vetem nje miqesore, por do te jete nje ndeshje e madhe. Sic shkruajne ne Amerike, ne 10 gushtin e ardhshem ne St. Louis, nje qytet i Missouri, do te luhet nje ndeshje mes Interit te Mazzarrit dhe … Read More

Nainggolan i shtrenjte, del nje emer i ri. Deki pershendet, ndersa Belfodil…

27/06/2013, 10:29 |

Mercato. Ore te nxehta, vendime per t’u marre. Vendime te rendesishme, qe mund te vlejne nje sezon. Per kete Interi po merr kohe, i vetedijshem se ka mbyllur goditjen e pare ne merkato. Ishak Belfodil eshte bindur, mungon … Read More

Moratti: “Diskutimi mbi aksionet eshte relativ. I rendesishem projekti.”

27/06/2013, 10:12 |

Dje ne mbremje, sic u kemi treguar, presidenti Massimo Moratti ka folur ne dalje nga Keshilli i Administrimit me gazetaret ne pritje duke folur per merkaton, bilancin dhe per bleresit indoneziane duke thene: “Ka nje deshire te perbashket … Read More

Moratti do te takoje Thohir gjate javes: Ja sa aksione do te shese tek Indoneziani!

27/06/2013, 0:30 |

Inter-Thohir, edhe nje jave dhe pastaj gjithcka do te jete vendosur: Ne ditet ne vazhdim (nga e hena e me pas), presidenti zikalter do te takoje Indonezianin per te vene pikat mbi ‘i’.

Do te kete … Read More

Moratti: “Thohir, ekziston deshira nga te dy palet. Ecim perpara…”

26/06/2013, 20:40 |

Pak minuta me pare ka perfunduar nje mbledhje e Keshillit te Administrimit te Interit. Ne dalje nga zyrat e shoqerishe, presidenti Moratti flet per shume tema. Niset nga Erick Thohir: “Ekziston deshira e mire nga te dyja palet … Read More

Agj. Guarin: “Do vetem nje gje. Dhe ofertat…”

26/06/2013, 18:55 |

Eshte nje nga emrat me te kerkuar te skuadres zikalter. Ne Milano prej nje viti e gjysem, Fredy Guarin nuk ka asnje qellim per ta hequr fanellen e Interit nga trupi i tij. Sot ka dale lajmi i … Read More

Yuto siguron: “Jam mire, po mendoj per sezonin e ardhshem”

26/06/2013, 15:57 |

Pas kthimit nga Brazili ne Japoni, ku mbylli eksperiencen me Kupen e Konfederatave, Yuto Nagatomo, i intervistuar nga gazetaret, ka folur per gjendjen e tij pas ndeshjes me Meksiken: “Jam mire, nuk kam asgje te rende“, deklaroi mbrojtesi … Read More

Isla eshte vetem nje milion euro larg Interit. Zgjidhja…

26/06/2013, 15:41 |

Kiliani Mauricio Isla eshte nje nga emrat e nxehte te kesaj merkatoje per Interin, dhe mesa duket do te jete pikerisht ai lojtari i Mazzarrit ne krahun e djahte.

Sipas asaj qe shkruan Tuttosport(media qe eshte … Read More