Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

branca

Nainggolan, pushime ne Sardenje: Sapo ka shkuar edhe Branca! Ndersa tani Cellino…

07/07/2013, 15:00 |

Dicka po leviz. Interi po shtyn fort qe te kete ne gjirin e saj sezonin e ardhshem Radja Nainggolan.

Sipas asaj qe zbulohet nga eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio drejtperdrejt nga website i tij, mesfushori … Read More

FcIN zbulon – Ka qene Branca qe ka propozuar Guarin tek Anzhi

25/06/2013, 16:53 |

Interi ka nevoje per nje shitje te rendesishme qe ta vendose ne levizje merkaton ne hyrje. Nuk eshte me dicka e paditur, perkundrazi, eshte bere si tradite ne tre sesionet e fundit te merkatos. Kete vit, emri i … Read More

FOTO Sky Sport – Ja te gjitha takimet e merkatos per javen e ardhshme

23/06/2013, 19:06 |

Direkt nga SkySport 24, vjen agjenda me takimet e merkatos qe Marco Branca do te zhvilloje javen e ardhshme. Nga Isla tek Belfodil, nga Stankovic tek Chivu dhe Caldirola, duke perfshire telefonatat per Mister X te mesfushes dhe … Read More

SKY – Branca ne darke me me A. Moggin. Dy jane arsyet e mundshme…

19/06/2013, 20:51 |

Vazhdojene darkat e punes per Marco Branca. Sipas Sky Sport, pas nje jave shume te nxehte dhe plot takime, Branca ne kete moment eshte duke darkuar me Alessandro Moggi, agjent i disa lojtareve por nuk dihet arsyeja e … Read More

Branca pergenjeshtron gjithcka: “Asnje takim me Genoan. Cassano..”

18/06/2013, 13:53 |

Diten e sotme po flitej shume per nje takim mes Genoas dhe Interit, ku pervec te tjerash do te flitej per te ardhmen e Antonio Cassanos. Drejtori i zones teknike zikalter, Marco Branca, ka pergenjeshtruar gjithcka per gazetaret … Read More

Nainggolan dhe Isla te prenotuar? Mos ndoshta paguan Thohir? Apo…

14/06/2013, 11:58 |

Dite e madhe per Interin ajo e djeshmja! Kete e thote Gazzetta dello Sport duke pare levizjet e djeshme te drejtuesve zikalter, me Marco Brancan ne krye, i cili ka bere disa hapa te rendesishem. Duke pritur ndonje … Read More

(Foto) – Branca takon Catanian: Ja emrat. Longo…

13/06/2013, 20:10 |

Marco Branca dhe Pablo Cosentino jane takuar perseri. Ka edhe nje foto ekskluzive nga websiti zyrtar i Gianluca Di Marzio. Sipas ekspertit te merkatos, pas takimit me Cagliarin, Marco Branca ka takuar menjehere zevendes presidentin e Catanias. Nga … Read More

Branca ne disa fronte. Takim me te derguarin e Anzhit per Guarin.

13/06/2013, 20:03 |

Direkt nga Sky Sport 24, Gianluca Di Marzio ka treguar edhe nje takim tjeter te Marco Brancas qe deri ne kete moment kishte ngelur sekret. Drejtori teknik i Interit ka qene me pare ne nje hotel te Milanos … Read More

Branca ne dreke me Cellinon e Cagliarit: Sprint per Nainggolan! Ndersa Moratti…

13/06/2013, 15:21 |

Interi ka nisur sprintin per Radja Nainggolan. Tashme eshte ne gare koke me koke sebashku me Romen, dhe nga Sky Sport 24 vjen nje lajm i fundit dhe mjaft i rendesishem.

Ja cfare u raportua pak … Read More

Branca: “Gomez dhe Barrientos, gjithcka brenda 10 ditesh. Tifozeve…”

10/06/2013, 9:27 |

“Gomez dhe Barrientos? Ne qofte se do te kete te reje, do te mund te vijne per nje jave ose ndoshta edhe per 10 dite.” Keto ishin fjalet e Marco Brancas, pergjegjesit kryesor per merkaton e Interit, i … Read More

GdS – Gomez plus Barrientos. Branca ka folur me…

09/06/2013, 10:23 |

Dukej nje piste e abandonuar, por perkundrazi, del perseri emri i Alejandro Gomez ne merkaton e Interit. Dhe pervec Paput, dialogu mes Interit dhe Catanias shtrihet edhe tek Pablo Barrientos. Kete tregon Gazzetta dello Sport: “Dje ne mbremje … Read More

Branca: “E verteta mbi Sneijder. Paulinho na pelqen. Thohir, Strama, Moratti dhe une…”

06/06/2013, 11:42 |

Marco Branca flet per gjithcka ne revisten Libero. Jane te shumta temat e prekura, nga merkatoja aktuale deri tek ajo e janarit, me ceshtjen Sneijder dhe blerjet e Schelotto dhe Rocchi. Tani ka nje skuader per tu ndertuar … Read More

Sky – Me Thohir mund te vije goditja, ndryshe skema 3 me 1…

04/06/2013, 19:17 |

Ne emisionin “Liberi di chiedere” ne Sky Sport, jane te sigurt qe merkatoja e Interit nuk eshte ngushtesisht e lidhur me futjen e aksionereve te rinj ne shoqeri. Kete e thote Luca Marchetti:

“Eshte e qarte … Read More

Sky – Branca-Moratti, ja linjat per merkaton

30/05/2013, 16:30 |

Sky Sport zgjeron me teper te dhenat per takimin e merkatos te bere sot mes Morattit dhe Branca-s.

Sipas Matteo Barzaghit, takimi ka zgjatur 1 ore e 10 minuta dhe keto jane linjat e merkatos mbi te cilat … Read More