Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

rinovimi

Brozovic eshte duke bindur Interin. Gati rinovimi i kontrates?

04/03/2016, 16:35 |

Sic raporton Calciomercato.com, Interi eshte duke menduar te rinovoj kontraten e Marcelo Brozovic, qe skadon ne 2019.

Sipas informacioneve te mbledhura, mesfushori kroat ka pasur oferta interesante nga klube te rendesishme evropiane por klubi zikalter, qe ne … Read More

Rinovimi i Icardit dhurate per Inter-Empoli? Palet shume afer, nuk po flitet me per para, por…

27/05/2015, 14:33 |

Tashme nuk ka me dyshime dhe fjalet e djeshme tek “Canal Plus” jane konfirmimi: Mauro Icardi do te rinovoje kontraten me Interin.

Per te arritur tek kjo marveshje dhe per ta firmosur, pjesa legale e Interit … Read More

Di Marzio: “Asnje mosmarrveshje ndermjet Icardit dhe Interit”

17/05/2015, 21:34 |

“Asnje mosmarrveshje apo refuzim te rinovimit mes Mauro Icardit dhe Interit, per te qartesuar: palet vazhdojne te negociojne ne kerkim te nje akordi final”.

Me kete tweet Gianluca Di Marzio mohon thashethemet e dites qe flisnin per nje refuzim nga ana e … Read More

SKY – Icardi refuzon oferten e Interit per rinovimin. Kerkesa e tij eshte 4 milion euro ne sezon dhe ne anen tjeter Wanda…

17/05/2015, 20:32 |

Vazhdon rremuja lidhur me rinovimin e kontrates se Mauro Icardi me Interin. Sulmuesi ka komunikuar refuzimin e tij per oferten e fundit te Interit, pasi qe ne ditet e fundit ishte folur per nje akord tashme afer.

Per … Read More

Icardi, gjithcka e kryer per rinovimin. Jane zgjidhur te gjitha nyjet: permbledhja

13/05/2015, 22:40 |

Po shkohet drejt nje fundi te lumtur ne shtepine e Inter per rinovimin e kontrates se Mauro Icardi, qe do te zgjas kontraten e tij edhe per nje sezon tejter duke u lidhur me shoqerine zikalter deri ne fund … Read More

Icardi-Inter, rinovimi afer: detajet

20/04/2015, 22:52 |

Nje rinovim gjithmone e me afer, Inter e mban forte Mauro Icardin.

Ne keto minuta palet jane duke punuar per te arritur marreveshjen per zgjatjen e kontrates. Shoqeria zikalter i ka ofruar sulmuesit 2,5 milione euro ne … Read More

Inter ne Ukraine per Vida. Rinovimi i Icardit…

17/04/2015, 20:22 |

Inter prezent ne garen per Domagoj Vida, mbrojtes i klasit ’89 qe luan per Dinamo Kiev. Sic raporton Gazzetta TV, ne fakt, me rastin e ndeshjes se Europa League mes klubit ukrainas dhe Fiorentinas nje vezhgues zikalter ka qene i … Read More

Icardi: “I lumtur nëse do të arrinte rinovimi. Nëse Interi vendos të më largojë, unë…”

01/04/2015, 16:46 |

Kthehet të flasë Mauro Icardi, dhe jep një deklaratë të rëndësishme në lidhje me të ardhmen e tij me fanelën zikaltër. Sulmuesi, i intervistuar nga CNN, ka filluar të flasë për ngjarjen e cila ndodhi në Reggio Emilia, … Read More

Agjenti i Handanovic: “Deshiron te rinovoi por eshte nje ceshtje ekonomike. Roma…”

10/03/2015, 20:01 |

Federico Pastorello, agjent i Samir Handanovic, ka folur per situaten e kontrates se portierit slloven, duke perseritur vullnetin e ketij te fundit per te qendruar si lojtar zikalter:

“Situata e Handanovic per momentin eshte gjithmone e … Read More

GdS – Icardi vodhi skenën. Por nëse arrin oferta…

09/03/2015, 11:13 |

Mauro Icardi vodhi skenën, me atë ‘cucchiaio’ e cila i solli një pikë më shumë moralit sesa klasifikimit. “Me perlën e djeshme, u arrit shifra e 20 golave sezonal”, – nënvizon Gazzetta dello Sport. Së bashku me Tevez … Read More

Inter-Icardi, rinovimi me te vertete nje hap larg: detajet! Ka nje bonus…

03/03/2015, 1:04 |

Icardi gjithmone e me shume… zikalter. Rinovimi me te vertete nje hap larg, gjate dites palet jane afruar me tutje: ndoshta ne menyre vendimtare.

Takime mas agjentit te lojtarit dhe Interit, akordi praktikisht eshte arritur. Mbeten per … Read More

SKY – Rinovimi i Icardit shtyhet per javen e ardhshme?

02/03/2015, 21:04 |

Mund te mos vij as edhe ne kete jave tymi i bardhe per rinovimin deri me 2019 te Mauro Icardit me Interin.

Sic raporton Andrea Paventi per SkySport24, tratativat jane duke vazhduar ne drejtim te duhur edhe sa … Read More

E ardhmja e Icardit, agjenti eshte ne Milano: dita e hene decisive?

28/02/2015, 23:44 |

Sic shpjegon gazetari i Sky Sport, Gianluca Di Marzio, permes sajtit te tij, ka ardhur ne Milano agjenti i Icardit, Abian Morano.

Agjenti do te jete prezente ne ndeshjen e neserme kunder Fiorentines, kurse te henen do te … Read More

Pedulla – Optimizem total, Icardi do t’i thote po Interit: deri ne 2019, ja shifrat

24/02/2015, 20:47 |

Jane dite te nxehta, absolutisht decisive per rinovimin e kontrates se Mauro Icardi. Dhe sipas ekspertit te merkatos, Alfredo Pedulla, jemi afer:

“Nuk ka firmosur akoma, por optimizmi eshte total. Mauro Icardi eshte gati … Read More