Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Nga Zero ne Dhjete – Roma-Inter: nga penalltite e mohuara te masat disiplinore

02/03/2014, 16:12 |

Barazim i mire i Interit ne Rome, te dyja skuadrat ne thelb kane qene te barabarte ne fushe, te pakta rastet per gol nga te dy anet, plot kater episode per penallti dhe nje rezultat qe konsiderohet e … Read More

Mazzarri ne konference: “Per ne shume raste, duhet ti shfrytezonim. Pupi, Jonathan dhe D’Ambrosio: ju shpjegoj…”

02/03/2014, 0:31 |

Ne konference per shtyp pas ndeshjes, trajneri Walter Mazzari ka komentuar barazimin 0-0 te arritur ne fushen e Romes. Ja dhe deklaratat e tij:

Inter me mire ne pjesen e pare. Cfare duhej? “Ne pjesen e … Read More

Mazzarri: “Nje pjese e pare e madhe, mungoi vetem goli. Ricky? Ja perse zevendesimi. Teknologjia mund te ndihmoje”

01/03/2014, 23:51 |

Walter Mazzarri ka folur per Sky ne perfundim te ndeshjes me Romen. Ja dhe fjalet e tij: “Grupi eshte ne rritje dhe kemi bere nje pjese te pare shume te mire. Mungoi filanizimi, ishte nje nder fushat me … Read More

Hernanes: “Me Romen per mua eshte nje derbi. Nese na japin penallti gjuaj une”

01/03/2014, 15:45 |

Sonte luhet Roma-Inter dhe per Hernanes, mbas tre vite e gjysem tek Lazio, nuk eshte nje ndeshje si gjithe te tjerat: “Nuk mund te mos jete nje kundershtar special – thote braziliani per Gazzetta dello Sport -. Por … Read More

Shqyrtim Roma-Inter – Mazzarri, jane tre dyshimet: Hernanes, Cambiasso dhe Icardi

01/03/2014, 12:16 |

Ndeshje e madhe ne Olimpico midis Romes dhe Inter. Per fat te keq per tifozet e Interit, ne krahasim me ndeshjen e shkuar shume gjera kane shkuar keq, mjafton ti hedhesh nje sy klasifikimit. Por skuadra e Walter … Read More

Botta: “Dua golin. Roma? Ndeshje e veshtire, por ne…

28/02/2014, 20:01 |

Per mikrofonat e Inter Channel, na sjell me afer ndeshjen kunder Romes me fjalet e tij Ruben Botta: “E dime qe eshte nje ndeshje shume e rendesishme. Eshte nje fushe e veshtire, por jemi te vetedijshem qe duhet … Read More

Interi vuan nga golat: vetem 6 te shenuar ne 2014. Icardi eshte sherimi

28/02/2014, 12:55 |

 

Shenimi i pak golave eshte nje problem i madh qe po shoqeron skuadren. Dhe per kete arsye Walter Mazzarri ka provuar dhe riprovuar dyshen Icardi-Palacio. Mazzarri do te mendohet pak serish nese do ta hedhe Icardin nga … Read More

Rolando: “Asnje penallti? Kurre nuk kam provuar nje sezon keshtu. Guarin ndihet me i karikuar. Mbi Vidic dhe te ardhmen them…”

27/02/2014, 18:41 |

“Jam i lumtur ketu tek Interi, po luaj shume, nuk eshte nje sezon i lehte por une ndihem mire ketu”, nenvizon Rolando ne intervisten e leshuar per Sky Sport 24.

Jane te shumte temat e prekura … Read More

Drejt Roma-Inter: Campagnaro stervitet ne grup. Hernanes i vecuar…

26/02/2014, 14:58 |

Campagnaro eshte rikthyer ne grup. Hernanes jo. Mesfushori brazilian vazhdon akoma te stervitet i vecuar ne kuader te ndeshjes se shtunes me Romen, do te beje gjithcka qe te jete, por per momentin vazhdon akoma te ndjeke nje … Read More

Inter, Obi Mikel ne shenjeshter: Chelsea e vlereson 15 milione

25/02/2014, 10:05 |

Ausilio e ka pare disa here, konsiderohet lojtari ideal per te mbeshtetur Hernanes dhe Guarin. Walter Mazzarri ka kerkuar nje kolos perpara mbrojtjes. Eshte ajo qe nevojitet per vitin e ardhshem. Keshtu, drejtori teknik Piero Ausilio eshte vene … Read More

Milito: “Do te kthehet Interi i madh. Tripleta gjeja me e bukur dhe ai top i arte..”

24/02/2014, 16:20 |

Diego Milito ka dhene nje interviste te gjate per gazeten algjeriane “Le Bueteur”. Princi ka folur per gjithcka, nga shoket e tij algjeriane tek projektet e se ardhmes:

Cfare mendon per Taider dhe Belfodil?

Read More

Hernanes: “Keq te qendrosh jashte per nje lendim, ndjehem i mundur! Por kam mesuar se…”

24/02/2014, 15:21 |

Direkt nga profili i tij ne Facebook, Profeti Hernanes ka leshuar kete mesazh per tifozet e interit: “Nje nga gjerat me te keqija per mua eshte te qendroje jashte per nje lendim, ndjehem i mundur! Nuk jam mesuar akoma te … Read More

Moviola – Inter, mbi Icardi ishte penallti

24/02/2014, 11:35 |

I kuptueshem hidherimi i Interit sepse rezultati i kesaj ndeshje mund te kishte qene i ndryshem. Ne pjesen e pare arbitri ndeshkon duart e Juan Jesus. Sigurisht, kemi prekjen dhe lojtari i ka krahet e hapura, por duket … Read More

Te grumbulluarit: jashte Campagnaro dhe Hernanes

22/02/2014, 18:22 |

Jane 22 te grumbulluarit e thirrur nga Walter Mazzarri per ndeshjen Inter-Cagliari, ndeshje e vlefshme per javen e 25 te Serie A ne program neser mbasdite ne stadiumin “Giuseppe Meazza” (ora 15). Nuk figurojne Hugo Campagnaro dhe braziliani … Read More