Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

brozovic

Pioli ne telashe: pas Icardit dhe Perisic ndalet edhe Brozovic. Kroati…

08/02/2017, 10:43 |

Jo vetem Icardi dhe Perisic, ne pritje qe Interi te mare nje pergjigje per apelimin e bere dje, zikalterit kane humbur gjithashtu edhe Brozovic.

“Frakture per gishtin e katert per kroatin. Kushtet e mesfushorit te Interit … Read More

Inter-Pescara: do te kete turnover nga Pioli. Santon dergon Nagatomon te fundit ne hirarki…

26/01/2017, 12:07 |

Inter punon fort per te pergatitur sfiden kunder Pescares.

Pervec Mirandes, Pioli po vlereson mundesine per te lene perseri jashte Kondogbia duke qene se edhe ai do te skualifikohej ne rast se do te merte ndonje … Read More

Gazzetta – Pioli, ke bere nje mrekulli: ke rekuperuar Kondo, Brozovic dhe Murillo!

24/01/2017, 16:26 |

Ndryshimi i marshit te Interit qe kur ne drejtim te skaudres ka mberritur Stefano Pioli eshte i qarte. Nje nga arritjet me te medha te tranjerit te ri eshte mbrojtja solide.

“Punen me te madhe Pioli … Read More

Gazzetta – Kondogbia, Brozovic, Murillo dhe Gabigol: ilaci ‘Pioli’, efekti nga rivlersimi i lojtareve…

19/01/2017, 13:48 |

Mua muaj te Stefano Piolit ne pankinen zikalter dhe bilanci eshte me shume se pozitiv. Fitore, pike, qetesi, besim, bindje: te gjitha keto i ka sjelle tekniku italian.

Por kjo eshte merite edhe e ekuilibrit te … Read More

Brozovic: numrat e tij kete vit jane prej ‘top player’. Pioli i ka rilindur…

29/12/2016, 11:58 |

Per Marcelo Brozovic po mbyllet nje 2016 plot me ulje dhe ngritje. Per Kroatin eshte folur shume kete vit. E shume here edhe negativisht. Por deri sa erdhi Stefano Pioli dhe gjerat ndryshuan. Me pare kishte kaluar ulje … Read More

Rilindja e Marcelo Brozovic: Ne eren Pioli eshte ai golashenuesi i Interit. Icardi…

21/12/2016, 12:41 |

Te gjithe presin Mauro Icardin por, ne eren Pioli, ne shtate ndeshje ndermjet kampionatit dhe Europa League, kryegolashenuesi i Interit eshte Brozovic me 4 gola. Icardi ndjek me tre te tille, si Candreva: Eder eshte me dy gola … Read More

Sky – Dreke ne Pinetina per skuadren dhe ne oren 15:00 stervitje. Brozovic protagonist…

13/12/2016, 15:02 |

Skuadra eshte gjendur kete mengjes ne Pinetina: me pas te gjithe dreke se bashku, dhe ne oren 15:00 stervitja e dites.

Ne Sky Sport kane folur per Marcelo Brozovic qe ne kete moment eshte bere njeriu … Read More

Notat e Inter-Genoa: Brozovic epic, Nagatomo keq. Po Gabigol, eshte me keq se Palacio dhe Eder?

12/12/2016, 11:29 |

Interi ja del te fitoje nje ndeshje teper delikate ne San Siro, duke arritur keshtu fitoren e gjashte radhazi ne shtepi, gje qe nuk ndodhte qe prej 2011. Nderkohe, keto jane notat e ndeshjes se djeshme:

Read More

Gazzetta – Per tu vleresuar gjendja e Brozovic dhe Banega. Nderkohe Ansaldi…

16/11/2016, 11:35 |

Pioli ndermjet dites se sotme dhe te neserme do te gjeje te gjithe lojtaret e kombetareve ne Appiano dhe do te filloje te punoje me te gjiteh grupin ne prag te Derbyt te se dieles.

Gazzetta … Read More

Pioli, pikepyetje Banega: Cili do te jete roli i tij ne kete Inter? Brozo e sfidon per derbyn. Nese vjen Biglia…

15/11/2016, 11:28 |

Ever Banega do te jete tilluar ne ndeshjen e sotme delikate te Argjentines kunder Kolumbise.

Perfaqesuesja e Messit nuk mund te deshtoje kurresesi ne kete ndeshje kaq te rendesishme duke pare klasifikimin dhe zikalteri do te jete … Read More

Gazzetta – Interi ka rigjetur Brozovicin e vertete. Mire Eder dhe Miranda…

07/11/2016, 11:18 |

Interi ka rigjetur Brozovicin e vertete, kete gje e thote Gazzetta dello Sport.

Sipas te perditshmes italiane, kroati (nota 6,5) ka luajtur nje ndeshje prej me te miri ne fushe ne kahasim me shoket e tij … Read More

Brozovic, denimi mer fund: Me Cagliarin do te jete!

13/10/2016, 9:28 |

Marcelo Brozovic do te grumbullohet nga Interi per ndeshjen ndaj Cagliarit.

Kete gje e tregon Corriere dello Sport e cila nuk ka asnje dyshim: “Pervec ndonje surprize (ose ndonje beme tjeter te lojtarit), kroati pritet te … Read More

Inter: sinjale shume te mira nga kombetaret. Brozovic, Perisic, Jovetic dhe Candreva…

11/10/2016, 10:22 |

Pushimi i kombetareve, ne ndryshim nga e kaluara, mund te jete nje ‘assist’ per Interin.

Lajmet e mira per Frank de Boer vijne nga Ballkani. Marcelo Brozovic, Ivan Perisic, Stevan Jovetic dhe Antonio Candreva kane dhene … Read More

De Boer prej hekuri: Ja te grumbulluarit per Europa League, serisht jashte Brozovic!

28/09/2016, 9:36 |

Kjo eshte lista e te grumbulluarve nga Frank De Boer per ndeshjen e javess se dyte te fazes se grupeve ne UEFA Europa League 2016/17, ne program te luhet ne stadiumin “Letna” neser ne oren 19:00 kunder Sparta … Read More