Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Cancelo

Valencia, flet tranjeri Marcelino: “A do te rikthehet Cancelo? Per kete do ju pergjigjem vetem…”

11/05/2018, 17:10 |

Joao Cancelo ka muaj tashme qe eshte teme e nxehte ne Milanon zikalter. 

Qe prej ardhjes se tij tek Interi, ai ka bere qe tifozet te dashurohen pas tij, por edhe tranjeri Spalletti e vlereson shume ate.

Joao Cancelo, me … Read More

FCIN1908 – Bruno Peres, vetem kontakte fillestare: asnje takim! Interi mendon vetem per Joao Cancelo!

10/05/2018, 23:24 |

Interi eshte informuar per situaten e Bruno Peres me Romen, por per momentin, e gjithe vemendja eshte e kthyer tek blerja e Joao Cancelos.

Po nis te marre forme Interi i sezonit te ardhshem.

Tashme jane te mbyllura blerjet e … Read More

Ne Spanje – Per Valencian operacioni Cancelo eshte nje situate ‘win-win’: ja perse

04/05/2018, 15:22 |

Duket se eshte nje operacion ‘win-win’ per Valencian ai i Joao Cancelo.

Sipas asaj qe shkruan SuperDeporte, klubi spanjoll po pret te reja me qetesi duke pare se presioni per marreveshjen eshte i  gjithi mbi Interin sepse zikalterit duhet te … Read More

FcIN – Ja pse Interi eshte vene me shpatulla pas murit nga Valencia per Cancelon! Portugezi drejt…

03/05/2018, 17:27 |

Eshte ai njeriu me i perfolur i merkatos zikalter. 

Behet fjale per anesorin portugez, Joao Cancelo, i cili ka nje te drejte blerje ne favor te Interit rreth 35 milione euro.

Pikerisht kjo shume eshte pengesa me e madhe e … Read More

E FUNDIT – Cancelo largohet gjithmone e me shume nga Interi! Pothuajse e pamundur qe…

03/05/2018, 10:42 |

Joao Cancelo dhe Interi po largohen gjithmone e me shume. 

Ajo qe ‘ngrin’ tifozet e Interit eshte La Gazzetta dello Sport qe tregon se ka pasur nje “tym te zi’ ne diskutimet e fundit te Interit ke klubin e Valencias … Read More

Inter, cfare merkatoje? Blerje te shtrenjta, BIG per tu mbajtur dhe objektivat: ja te gjithe emrat…

02/05/2018, 14:46 |

Cfare merkatoje e pret Interin? 

Tuttosport ka kujtuar se si zikalterit kane blere tashme Martinez, De Vrij dhe Asamoah dhe me pas nenvizon:

“Inter ka ristiluar mbrojtjen dhe mbetet per tu pare se cili do te jete fati i Cancelos … Read More

Marca – Cancelo, Inter ka kerkuar uljen e cmimit: pergjigja e Valencias…

01/05/2018, 21:03 |

Kjo eshte me siguri nje nga ceshtjet me te nxehta te merkatos se Interit. 

Behet fjale per Joao Cancelon dhe operacionin e dyfishte me Kondogbia.

Sipas asaj qe eshte thene pak minuta ne Spanje, duket se ka konfirmime per sa … Read More

Cancelo: “Inter, te fitojme per Championsin! Skuadra eshte ne nje moment pozitiv. Tifozet…”

26/04/2018, 23:04 |

Me pak dite nga Inter-Juventus, Joao Cancelo analizon ndeshjen e se shtunes per mikrofonat e InterTV.

“Do te jete ndeshje e veshtire kunder nje skuadre te madhe. Ekziston nje rivalitet i madh mes dy skuadrave. Jemi duke kaluar ne nje … Read More

SERIE A – SKUADRA ME E MIRE E MUAJIT: dominon Interi me 4 titullare! Nga Cancelo deri tek…

26/04/2018, 17:28 |

Interi eshte skuadra me dominante e TOP 11 te Serie A per sa i perket muajit Mars.

Zikalterit kane kaluar nje moment te mire ne dy muajt e fundit dhe kete gje e tregojne rezultatet ne fushe ku zikalterit kane … Read More

Inter-Cancelo: dy jane rruget per transferimin. Blerje e menjehershme ose…

24/04/2018, 22:48 |

Interi eshte para nje rruge me dy kahje per transferimin e Joao Cancelo.

Sipas informacioneve te mbledhura ne Spanje, klubi zikalter po leviz ne dy pista te ndryshme.

E para eshte ajo e zgjatjes se huazimit te mbrojtesit portugez, … Read More

Inter, mbrojtje e hekurt: nga 24 shkurti eshte skuadra qe ka pranuar me se paku gola ne…

23/04/2018, 18:41 |

Vetem dy gola te pranuar ne nente ndeshjet e fundit.

Mbrojtja tregon qe eshte pika e vertete e forces se Interit te ketij sezoni.

Numra te rendesishem qe, sic eshte analizuar nga Opta duke nisur nga 24 shkurti, Interi eshte … Read More

Merkato Inter, zbritje per Cancelon? Valencia ka nje kerkese!

23/04/2018, 17:47 |

Inter dhe Valencia jane duke punuar per blerjet e kartoneve te Joao Cancelo dhe Geoffrey Kondogbia.

Inter dhe Valencia po negociojne vazhdimisht per blerjen e Cancelo, respektivisht Kondogbia. Megjithate zikalterit duan nje zbritje nga 38 milionet per blerjen e mbrojtesit … Read More

Gazzetta, cfare ndeshje ke pare? Note skandaloze per Skriniar dhe Cancelo…

23/04/2018, 10:44 |

Kur lexon notat e Gazzetta dello Sport sot, duket sikur ke pare nje ndeshje tjeter nga ajo Chievo-Inter dje. 

Zikalterit fituan ne Bentegodi ndaj Chievos me rezultatin 1-2 duke e vene ne rrezik ndeshjen vetem ne pese minutat e fundit, … Read More

Super Deporte – Inter-Cancelo, askush nuk e di, por ka nje klauzole ne marreveshje qe thote…

23/04/2018, 10:12 |

“Blerja e Cancelos? Nuk dua te bej perqindje tani. Por do ju them qe lojtari ka nje kontrate me Interin te vlefshme per 4 vitet e ardhshme. Me shume se kaq. Nese do arrijme te paguajme parate tek Valencia, ai eshte nje … Read More