Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

de boer

Gazzetta – Inter-De Boer, ka mbaruar gjithcka: Sot marim vesh se kur do te shkarkohet!

31/10/2016, 10:34 |

Sipas asaj qe thuhet nga Gazzetta dello Sport, aventura ne pankinen e Interit e Frank De Boer duket e perfunduar.

Pas humbjes ndaj Sampdorias, ne fakt, klubi zikalter ka vendosur qe te shkarkoje tranjerin hollandez. Kur? … Read More

Inter, jo Leonardos: ja perse. Braziliani do te ishte ne konflikt te hapur me…

29/10/2016, 9:50 |

Ceshtja e tranjerit mbetet ceshtja me e nxehte ne shtepine Inter, pavarsisht mohimeve te ndryshme nga drejtuesit e klubit.

Pershtypja qe eshte krijuar, eshte se ndeshjet e ardhshme do te jene teper te rendesishme per te … Read More

De Boer, ne Genoa ndalesa e fundit? Klubi duket sikur ka vendosur. Dy opsione: ja emrat!

28/10/2016, 10:48 |

Pavarsisht suksesit ndaj Torinos dhe nje ndeshjeje mjaft te mire, Frank De Boer mbetet ne dyshim.

Ne fakt, sipas Gazzetta dello Sport, nuk eshte per tu perjashtuar se nje vendim per ndryshimin e tranjerit Interi ta … Read More

Sky – Ja cfare pritet te ndodhe sot tek asambleja e aksionereve te Interit. Gjate konferences…

28/10/2016, 10:28 |

Silvia Vallini ne lidhje direkte me Sky Sport, ka folur per asamblene e aksionereve te Interit e cila do te filloje rreth ores 10:30 dhe ka zbuluar se cfare pritet te ndodhe sot.

Pika me kryesore … Read More

TMW – De Boer eshte ne provim, ka akord total me Leonardon per…

27/10/2016, 12:16 |

Interi ne rast humbje ndaj Torinos kishte zgjedhur se kush do ta zevendesonte De Boer nga ky moment deri ne fundin e sezoni.

Profili i zgjedhur nga Interi ka qene Leonardo: kete gje e tregon TuttoMercatoWeb, … Read More

Thohir skuadres: grinte dhe krenari per Interin. Ndersa per De Boer, ka ofruar…

27/10/2016, 11:23 |

Interi eshte rikthyer tek suksesi ndaj Torinos.

Nje fitore e arritur edhe pas fjaleve te Erick Thohir, qe perpara ndeshjes eshte takuar me lojtaret dhe stafin zikalter per ti karikuar sadopak. Takimi, sic tregon Gazzetta dello … Read More

Corriere – Ja pese motivet se perse Frank De Boer nuk duhet te shkarkohet!

25/10/2016, 10:38 |

Frank De Boer duket se i ka oret e numeruara, por Corriere dello Sport, nuk eshte dakort dhe tregon ne pese pika se perse tekniku hollandez duhet te qendroje ne pankinen zikalter dhe nuk duhet te shkarkohet.

Read More

Gazzetta – Tone te larta nga ana e De Boer per lojtaret: “Ju nuk jeni nje skuader”. Ka pasur replika…

25/10/2016, 9:50 |

Frank De Boer fillon te heqe ‘gurickat’ nga kepuca. Sipas asaj qe thuhet nga Gazzetta dello Sport, dje, perpara stervitjes, tekniku ka grumbulluar skuadren per te bere nje diskutim. 

“Tonet jane rritur me shpejtesi ndermjet tranjerit … Read More

De Boer, ka perfunduar. Interi e pavendosur: dike deri ne fund te sezonit apo nje tranjer me emer? Hiddink…

25/10/2016, 9:09 |

De Boer, do te largohet pas ndeshjes me Torinon.

Skenari tashme duket se eshte i vendosur sipas Corriere dello Sport, e cila tregon se si jane dy “kahe” brenda klubit: nga njera ane pronaret kinez … Read More

Inter, ne Milano ka mberritur Zhang Junior: De Boer i konfirmuar per te merkuren, por pas saj…

24/10/2016, 16:59 |

Fank De Boer tashme eshte konfirmuar ne pankinen e Interit te pakten deri te merkuren, kur zikalterit do te perballen me Torinon.

Nje sfide decizive, edhe pse shanset qe De Boer te vazhdoje aventuren e tij … Read More

Gazzetta – Projekti i De Boer ka deshtuar: Interi sot, nuk eshte nje skuader.

24/10/2016, 9:57 |

Nuk behet fjale per ti dhene me shume kohe ose jo, ndeshja e Interit ndaj Atalantes ka treguar qartazi se si projekti De Boer-Inter tashme ka deshtuar.

Sipas Gazzetta dello Sport, skuadra duket sikur nuk ka … Read More

Gazzetta – De Boer, tani nuk te mjaftojne me as tre piket. Alternativat jane pese: ja cilet!

22/10/2016, 12:32 |

Ndoshta, pas suksesit ndaj Southampton, Frank De Boer priste ndonje fjale me te mire nga shtypi Italian.

Por jo, hollandezi ka mbetur tek banga e te akuzuarve. Nuk ishte mire te humbisje duke dominuar ndeshjet e … Read More

Inter, De Boer ne fije te perit: dilema eshte te rrezikoje ose…

22/10/2016, 9:44 |

Edicioni i perditshem i Corriere dello Sport, analizon pozicionin e Frank De Boer dhe shpjegon se si jane shfaqur disa dyshime te ndryshme mbi teknikun hollandez, i cili ne keto momente ndodhet ne fije te perit.

Read More

Gazzetta – Inter vs Southampton, plazhi i fundit per De Boer? Nese shkarkohet, hipoteza eshte…

20/10/2016, 9:41 |

Ajo e sotshmja, kunder Southampton, mund te jete nje dopio ‘plazh i fundit’ per Interin.

Nje humbje sot ndaj Anglezeve do te sillte nje eleminim te sigurte per zikalterit ne Europa League dhe do te vinte … Read More