Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kuzmanovic

Express – Sunderland-Inter, eshte arritur marreveshja per Kuzmanovic

27/08/2013, 14:55 |

Nga e perditshmja e Daily Express, flet per te ardhmen e Zdravko Kuzmanovic. Sipas Daily Express ka pasur kontakte intensive midis shoqerise angleze dhe Interit per huazimin e lojtarit.

Read More

Pereira dhe Kuzmanovic, ja si do te blihet Fernando…

23/08/2013, 9:58 |

Tratativa qe mund te sjelle mesfushorin e Porto, Fernando, ne Milano eshte e veshtire dhe e komplikuar, por jo e parealizueshme. Kete thote Gazzetta dello Sport, qe e lidh me disa faktore ardhjen e brazilianit te natyralizuar portuges.

Read More

Inter, sa shume largime! Branca dhe Ausilio po punojne per daljet: ja situata…

17/08/2013, 17:53 |

Mungojne dhe pak dite nga mbyllja e merkatos. Dhe dirigjenca e Interit ka akoma shume per te punuar. Jo vetem ne blerje por dhe ne shitje. Mazzarri do nje formacion ne ngushtuar dhe per ta kenaqur Branca dhe … Read More

CdS – Kuzmanovic ka disa oferta. Largohet nese…”

04/08/2013, 13:18 |

Ai e ka hequr veten e tij nga merkatoja duke thene qe kjo qe vjen do te jete sezoni i pare i vertete me zikalterit. Po flasim per Zdravko Kuzmanovic, i ardhur tek Interi ne merkaton e janarit, … Read More

Gazzetta – Goditje e dyfshishte nga Branca-Ausilio nese Kuzmanovic do te largohet!

03/08/2013, 12:48 |

Gazzetta dello Sport shkruan per merkaton e zikalterve, ne vacanti per mesfushen.

 “Ne axhenden e dyshes Branca-Ausilio, eshte edhe opsioni qe te sjelle ne shtepine Inter dy mesfushore. Kjo hipoteze do te behet konkrete nese do … Read More

Gazzetta – Merkatoja interiste, ja cfare po ndodh keto dite

03/08/2013, 11:13 |

Wellington deshiron Interin. E ka konfirmuar te enjten e shkuar, duke uruar qe tratativa te mbyllet shpejt dhe ne menyre pozitive. Gazzetta dello Sport permbledh keshtu levizjet mbi merkaton interiste per mesfushen. Wellington paraqet sigurisht opsionin e pare: … Read More

Gazzetta – Wallace, sot vjen firma. Kurse daljet…

01/08/2013, 10:37 |

Sipas Gazzetta dello Sport, sot do te jete dita e Wallace. Braziliani duhet te behet zikalter me formulen e huazimit te thjeshte. Dje Ausilio ka udhetuar ne Indianapolis, ku sot naten skuadra e Mazzarrit do te perballet me … Read More

Kuzmanovic, Longo, Schelotto dhe Silvestre ne dalje. Permbledhja.

20/07/2013, 14:29 |

Ky eshte pershkrimi i Gazzetta dello Sport ne lidhje me merkaton e Interit, sidomos ate ne dalje: “Vendet e lojtarit te krahut dhe te mesfushorit qendror jane ato te fundit te mbetura bosh nga Interi i Mazzarrit, prandaj … Read More

Agj. Kuzmanovic: “Per momentin eshte i demtuar, qendron tek Inter, pervec nese…

19/07/2013, 14:16 |

Ditet e fundit jane shtuar shume zerat e merkatos qe flasin per Zdravko Kuzmanovic larg Interit sezonin e ardhshem, me destinacion kryesor West Ham, i cili eshte gati te ofroje deri ne 6 milion euro. Marco Naletilic, agjent … Read More

Kuz, 5,5 milione nga West Ham. Ne rast largimi ja dhe 4 emrat.

18/07/2013, 10:49 |

Zdravko kuzmanovic ka filluar sezonin me bluzen e Interit si titullar. Mesfushori serb eshte perfshire qe ne fillim kunder Trantino Team por e ardhmja e tij qendron ne dyshim.

West Ham, sipas Gazzetta dello Sport, ka … Read More

Agj. Kuzmanovic: Na jep kenaqesi interesimi i West-Ham. Mund te…”

15/07/2013, 18:32 |

Marko Naletilic, agjent i mesfushorit te Interit, Zdravko Kuzmanovic, ka folur per Calciomercato.com ne lidhje me te ardhmen e mesfushorit zikalter:

Cfare mendon ne lidhje me deklaratat e menaxherit te West Ham, Sam Allardyce, qe ka … Read More

Gazzetta – Kuzmanovic, West Ham e ka seriozisht: Oferte prej…

15/07/2013, 11:36 |

Zradvko Kuzmanovic eshte ne rrezik shitjeje. Mesfushori Serb ka perfunduar ne shinjestren e West Ham, dhe sipas Gazzetta dello Sport, anglezet jane gati te shkojne deri ne nje oferte prej 7,5 milion eurosht vetem e vetem qe te marin sherbimet … Read More

Gazzetta – Alvarez cudit Mazzarrin dhe tani…

14/07/2013, 13:44 |

Walter Mazzarri ka ardhur tek Interi me nje qellim kryesor, te rivleresoje lojtaret qe kane dhene me pak se pritshmerite ose potenciali i tyre i vertete. Nje prej tyre eshte edhe Ricky Alvarez. Gjithsesi, ne keto dite te … Read More

Corriero – Kuz i kerkuar, por per ta shitur nuk eshte prioritet.

14/07/2013, 13:00 |

Shume kerkesa per Zdravko Kuzmanovic. E konfirmon Corriero dello Sport, qe mbas interesimit te Milanit, shume evidente eshte edhe interesimi i West Ham. “Por per te shitur serbin per Brancan dhe Ausilion nuk eshte nje prioritet”, shpjegon gazeta romane. … Read More