Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Skriniar

Barcelona deshiron te perdore karten Skriniar per Rafinha? Pergjigjja e Interit…

27/03/2018, 12:21 |

Barcelona mund te kerkoje Skriniar si karte per kalimin e Rafinha tek Interi.

Interi i ka idete e qarte per Rafinha: klubi zikalter eshte shume i lumtur me impaktin qe ka pasur braziliani dhe deshiron ta mbaje ne Milano edhe … Read More

Corriere – Ju zbulojme mbrojtjen e Interit ne 2017/18: ja si do te rreshtohet prapavija e Spallettit!

25/03/2018, 13:07 |

Parashikohet nje vije mbrojtese goxha ndryshe nga i sotshmi tek Interi ne prag te sezonit te ri.

Ashtu si shpjegon ne faqet e saj Corriere dello Sport, tek Interi jane rruges De Vrij dhe Asamoah, ndersa Miranda dhe Lisandro LopezRead More

MundoDeportivo – Barcelona po ndjek me kujdes 8 mbrojtesa qendre: 2 jane te Interit

21/03/2018, 18:28 |

Sipas te perditshmes katalanase El Mundo Deportivo, agjentet 007 te Barcelones jane shperndare neper europe dhe po ndjekin nga afer tete mbrojtesa qendre qe potencialisht mund te behen pjese e Barcelones sezonin qe vjen.

Me largimin e Javier Mascherano, Barcelona … Read More

Inter, besniku Skriniar ka nje lajm te keq per Barcelonen dhe United

20/03/2018, 22:26 |

Ka lajme te keqija per klubet me te medha Europiane per sa i perket te rejave te fundit nga Milan Skriniar. 

Per kete gje ka shkruar sot e perditshmja britanike Daily Star ne edicionin e saj online.

Sipas DS, SkriniarRead More

Skriniar mer cmim ne vendlindje, por Cancelo tallet me te: “Shiko, gjirafa e Sllovakise…”

20/03/2018, 18:08 |

Mbrojtesi sllovak i Interit mer komplimente nga Eder por Cancelo tallet me te duke lene nje koment plot humor.

Dje ne darke Milan Skriniar ka mare dy cmime ne atdheun e tij, Sllovaki.

I pari ka te beje me klasifikimin … Read More

Skriniar: “Tek Interi jam shume i lumtur, sa bukur do ishte te behesha Hamsik zikalter. Deshira ime..”

20/03/2018, 11:24 |

Mbrojtesi sllovak zikalter ka folur dje per mediat.

Dje ne darke eshte zhbilluar ceremonia per dhenien e cmimit si lojtari me i mir sllovak i 2017.

Ai qe fitoi ishte Marek Hamsik, ndersa Milan Skriniar eshte klasifikuar i dyti, duke … Read More

SPECIALE – Si do te ngjaje mbrojtja e Interit 2018-19?

16/03/2018, 13:54 |

Zerat ne merkato jane te shumte per blerjet e Interit sezonin e ardhshem, por keto zera, per repartin e mbrojtjes sa po vjen dhe intensifikohen. 

Ausilio ka qene shume aktiv ne merkato edhe pse hapja e merkatos do edhe tre … Read More

Nga Spanja – Revolucion tek Reali, gati nje super oferte per Skriniar

15/03/2018, 16:59 |

Mundo Deportivo ka folur per markaton e klubit spanjoll dhe ne artikull nuk flitet me per kapitenin e Interit, por Perez duket se ka hedhur syte nga gjigandi sllovak qe po shkelqen me Interin.

Ne Spanje flasin per merkaton e … Read More

VIDEO – Paraqitja fenomenale e Milan Skriniar ndaj Napolit

14/03/2018, 12:07 |

E kush do ta kishte menduar se Skriniar do te ishte nje bast i fituar ne fillim kur erdhi si nje lojtar i panjohur i Sampdorias dhe hasi jo pak paragjykim nga radhet e tifozeve por edhe nga mediat ne … Read More

SQUAWKA – Ja 10 talentet me te medhenj ne Itali. Ne liste dy zikalter!

13/03/2018, 18:21 |

Serie A ne kete moment, per disa arsye te drejta por edhe disa te gabuara, ka nje reputacion nderkombetar se nuk eshte nje kampionat per futbollistat e rinj.

Ky imazh po ndryshohet me kalimin e kohes dhe pikerisht per … Read More

TOP dhe FLOP te Inter-Napoli – Skriniar nje dige, Brozovic vetem duartrokitje. Ndersa Perisic…

12/03/2018, 17:14 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Duke filluar nga sot, tashme pas cdo ndeshje do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te cdo ndeshje te Interit deri ne fund te Serie A duke … Read More

CIES – Icardi, Skriniar dhe Vecino ne Top 50 lojtaret qe i eshte rritur vlera nga shtatori. Sllovaku…

12/03/2018, 12:17 |

Eshte Mohamed Salah lojtari i pese ligave me te forta te futbollit europian lojtari te cilit vlera i eshte rritur me shume ne gjashte muajt e fundit.

Egjiptiani i kaluar nga Liverpool, ka kaluar nga 88,1 milione euro ne shtator … Read More

Notat e Gazzetta dello Sport: Skriniar i heq deshiren per te luajtur Insigne. Gaglia dhe Brozo….

12/03/2018, 11:42 |

Jane Milan Skriniar dhe Ivan Perisic ‘i miri dhe i keqi’ per Gazzetta dello Sport nder interistat qe zbriten ne fushe ne barazimin me rrjeta te paprekura ne San Siro ndaj Napolit.

Shtate e gjysem per sllovakun, qe ka fituar … Read More

Skriniar, a je njerezor? Sllovaku me shifra te frikshme ndaj Napolit

12/03/2018, 0:19 |

E kush do ta kishte menduar se Skriniar do te ishte nje bast i fituar ne fillim kur erdhi si nje lojtar i panjohur i Sampdorias dhe hasi jo pak paragjykim nga radhet e tifozeve por edhe nga mediat ne … Read More