Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

palacio

Inter-Udinese, formacionet e mundshme: Palacio parakalon Osvaldon, Icardi titullar. Nagatomo rikthehet, Guaro-Kuz ne mesfushe…

07/12/2014, 18:48 |

Roberto Mancini ben debutimin ne Giuseppe Meazza kunder Udineses se Stramaccionit. Sonte ne fushe dy formacione per te cilat fitorja eshte thelbesore, sidomos vendasve, te cileve iu mungon fitorja ne kampionat per rreth nje muaj.

Tekniku nga … Read More

Palacio: “Goli me thember me i bukuri ne Itali. Mazzarri dhe Mancini trajner te mire…”

23/11/2014, 16:00 |

Rodrigo Palacio, i intervistuar nga Bein Sport ka folur per derbyn e Madonines, ndryshimin ne pankine, dhe nderrimin mes Mazzarrit dhe Mancinit.

Goli yt me thember eshte nje nga momentet me te bukura. Si e vendosni … Read More

NOTAT: Hernanes show. Palacio? OK per penalltine por pjesa tjeter eshte e erret. Kovacic me 2 fytyra…

26/10/2014, 20:58 |

Handanovic 6,5 – Pas perjashtimit te Lealit pritej nje pasdite prej nje spektatori qe nuk paguan. Por ne asnje menyre: duhet te pres me shume se nje goditje.

Campagnaro 6 – Nje debutim sezoni pa shume brohorima dhe … Read More

Palacio: “Moratti-Thohir, nuk ka ndryshuar asgje. Te mbyll karrieren ketu? Te shohim. Kunder Napolit per 3 piket. Higuain dhe Boterori…”

18/10/2014, 12:23 |

Ne prag te sfides delikate kunder Napolit, sulmuesi argjentinas i Interit Rodrigo Palacio ka dhene nje interviste te gjate dhe interesante per Corriere dello Sport, duke prekur dhe analizuar tema te ndryshme: ndeshja e madhe neser ne mbremje, … Read More

SKY – Palacio bene Mazzarrin te buzeqesh: ne testin e sotem…

12/10/2014, 18:23 |

Ne nje moment vecanerisht te veshtire, Walter Mazzarri gjen me ne fund nje arsye qe te buzeqesh.

Ne testin e sotem me Primaveran, Rodrigo Palacio ka treguar te jete ne rritje neto: nga kembet e tij … Read More

Sky – Mazzarri do e nise nga Icardi-Palacio. Osvaldo, kontrollet tregojne se…

10/10/2014, 22:45 |

Ne kete ndalese kombetaresh Interi po punon ne aspektin atletik, pikerisht per te bere ata futbolliste te mbetur ne Milano qe te rekuperojne gjendjen e mire fizike. E nder ta jane sigurisht Vidic, Hernanes dhe Palacio.

Read More

Inter-Sassuolo: eshte Palacio me Icardin. Yuto ne te djathte…

12/09/2014, 23:08 |

Nga redaksia e Sky Sport24 vijne te rejat e fundit sa i perket formacionit qe do te perballet me Sassuolon ne San Siro per ndeshjen e dyte te kampionatit e programuar qe te luhet te dilene ne oren … Read More

Inter, kunder Sassuolos shume surpriza: Palacio eshte gati, rikthehet edhe Moratti. Me pas…

08/09/2014, 17:24 |

Vazhdon ne menyren me te mire rekuperimi i Rodrigo Palacios.

Sulmuesi zikalter eshte gati qe ti bashkohet skuadres qe nga ndeshja e ardhmeshme ne kampionat, ku Interi do te perballet me Sassuolon perpara publikut te vet.

Read More

Sky – Palacio-Icardi, nga minuta e pare me Sassuolon? Osvaldo…

06/09/2014, 14:14 |

Sot ka ardhur nje konfirmim tjeter per dyshen Palacio-Icardi. Maurito ka shenuar pas nje assisti te bishtalecit ne ndeshjen stervitore ne mengjes.

Sky tregon se si dy lojtaret kandidohen keshtu per nje vend titullari ndaj Sassuolos … Read More

Palacio nxeh motorrin: gati per Sassuolon. Mazzarri e konsideron te rendesishem

04/09/2014, 9:12 |

Lajm shume i mire per Mazzarrin dhe tifozet zikalter: Rodrigo Palacio eshte gati te rikthehet. Pas nje vere te trazuar, dje per here te pare eshte stervitur me grupin dhe me 90% mundesi do te jete ne dispozicion … Read More

Corriere – Palacio siguron shoket: “Kunder Sassuolos do te jem”. Dhe Inter pergatit nje miqesore per te

02/09/2014, 10:18 |

Pasi u mbyll merkato, djemte e mbetur ne Pinetina dhe qe nuk jane grumbulluar nga Kombetaret po punojne per te pergatitur angazhimet e ardhshme ne kampionat. Sic shkruan sot Corriere dello Sport, Rodrigo Palacio ka siguruar shoket dhe … Read More

Tuttosport – Palacio alarmon: kavilja e tij eshte KO dhe Inter…

25/08/2014, 13:20 |

Kavilja e majte e Rodrigo Palacio e ka bere Interin te brengoset. Kete raporton Tuttosport sot ne editorialin e saj qe leshon nje alarm te vertete.

“Palacio mund te rikuperohet edhe per sfiden e te dieles … Read More

Corriere – Alarmi Palacio, rrezikon debutimin ne Serine A

21/08/2014, 9:34 |

Debutimi ne kampionat eshte ne rrezik per Rodrigo Palacio sipas Corriere dello Sport. Pasi eshte hequr ne momentin e fundit nga lista play-off ne Europa League duke pare qe nuk do mund te rekuperoje ne kohe as per … Read More

Lista e Europa League, Kuzmanovic ne vend te Palacio: arsyeja…

18/08/2014, 20:31 |

“Pas nje konsultimi te stafit teknik dhe atij mjeksor, prezent edhe Rodrigo Palacio, eshte vendosur qe te shfrytezohet mundesia, e parashikuar nga rregullorja e Europa League, per te bere nje ndryshim ne listen e 25 lojtarve te shpallur … Read More